Yağ katkısı

Aracınız
Civic FB7 2013
Piyasada bulunan bu bor katkılı motor yağı katkılarından kullanan varmıdır bir faydası yada zararıyla karşılaşılan kullanılabilirliği nedir bilgisi olan paylaşabilir mi? Araç Honda Civic 2013 Eco premium otomatik

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Forumda yağ katkı maddelerini pek önermiyoruz. Yağın içinde kendi katkı malzemeleri zaten var. Belki çok yağ azaltma yapan bir motor için kullanılabilir. Buda son çare olarak kullanılır.
@İsmail Beşiroğlu hocamda pek önermiyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Piyasada bulunan bu bor katkılı motor yağı katkılarından kullanan varmıdır bir faydası yada zararıyla karşılaşılan kullanılabilirliği nedir bilgisi olan paylaşabilir mi? Araç Honda Civic 2013 Eco premium otomatik

Ilk defa Fin25 kullandim, kesinlikle yakitta farketti. Ama bu urunun asil amaci motorun ilk calismasi sirasindaki asinmayi minimum seviyeye indirmek. Dupont un urunu, tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ilk defa Fin25 kullandim, kesinlikle yakitta farketti. Ama bu urunun asil amaci motorun ilk calismasi sirasindaki asinmayi minimum seviyeye indirmek. Dupont un urunu, tavsiye ederim.

Dupont kaliteli malzeme üreten bir üretici, ilk defa böyle bir katkısını duydum, @İsmail Beşiroğlu hocam Fin25'in içeriği hakkında sizin bilginiz varmı?

Dupont kaliteli malzeme üreten bir üretici, ilk defa böyle bir katkısını duydum, @İsmail Beşiroğlu hocam Fin25'in içeriği hakkında sizin bilginiz varmı?

Ben de mesafeliydim bu tur urunlere. Ancak, meslek yasami boyunca 50 den fazla arac alip satan bir makina muhendisi abim tavsiye edince ayni gun alip koydum motora. Mantiken motora zarar vermesi diye bir sey de yok, surtunen yerleri yanlis hatirlamiyorsam 5 mikrona kadar teflon kapliyormus. En kotu senaryo, wurth motor temizleyici koyup ne varsa ucururum

Geri