Yakaladım!

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fb7 Fc5'e der. Havan kime burada sen yokken biz vardık. Fc5 ise tamam abi kızma hemen. Sonra beraber yakıt almaya giderler.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

akif

0
Aracınız
Aracınız
Civic FB7 2015
Güzeldi fc5 bayağı şişkin bizim fb7 nin yanında :) fc5 tork konvertörlü olacaktı ki satıp geçeyim ama cvt işte ah ah :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Size katılıyorum. Kasa çok ama çok hoşuma gidiyor gitmesine de cvt aklıma gelince uzun uzun düşünüp ah diyorum keşke diyorum...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Bizim gibi düşünen insan sayısı epeyce var ama çare yok keşke turbolardaki gibi tork konvertörlü rolü yapan bi cvt olsaymış. Fc5 de kasa çok güzel özellikle 17 dharkan jant ve cam filmleri ile araba tam seyirlik oluyor ama gel gelelim cvt şanzıman tüm güzelliği yok ediyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bizim gibi düşünen insan sayısı epeyce var ama çare yok keşke turbolardaki gibi tork konvertörlü rolü yapan bi cvt olsaymış. Fc5 de kasa çok güzel özellikle 17 dharkan jant ve cam filmleri ile araba tam seyirlik oluyor ama gel gelelim cvt şanzıman tüm güzelliği yok ediyor.

Aynen de dediğiniz gibi rol yapan bi cvt şanzıman olsa bile almayı düşünürdüm. Ama ilerde belki dizel otomatik düşünebilirim. Çünkü kasa harbiden çok hoşuma gidiyor Düşünürüm dediğim maddi imkanlar, ihtiyacım daha büyük araç olmazsa, vs vs

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri