Civic FC5 Yakıt Deposu Kapağı

merhaba arkadaşlar. arabanın kilidini açtığımızda yakıt deposunun kilidi de açılıyor bildiğiniz üzere. bugün bişey dikkatimi çekti. normalde kapağı açmak için kapağa bastırırız, klips kapağı bize doğru iter. ben kapağa bastırmadan dalgınlıkla yanındaki boşluktan çektim açıldı kapak. bu FC5' lerde normal bir durummudur, normalde yakıt kapağının kilidi açılsa bile kapağa bastırmadan yandaki boşluktan kapağın açılması garip geldi. klipsin yinede tutması gerekmez mi? deneyen yada deneyecek arkadaşlar dönüş yaparsa sevinirim. aracım 2018 dizel FC5.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba arkadaşlar. arabanın kilidini açtığımızda yakıt deposunun kilidi de açılıyor bildiğiniz üzere. bugün bişey dikkatimi çekti. normalde kapağı açmak için kapağa bastırırız, klips kapağı bize doğru iter. ben kapağa bastırmadan dalgınlıkla yanındaki boşluktan çektim açıldı kapak. bu FC5' lerde normal bir durummudur, normalde yakıt kapağının kilidi açılsa bile kapağa bastırmadan yandaki boşluktan kapağın açılması garip geldi. klipsin yinede tutması gerekmez mi? deneyen yada deneyecek arkadaşlar dönüş yaparsa sevinirim. aracım 2018 dizel FC5.

şuan aracının yakınında olan kimse yok mu? kapak arızalandıysa servise götüreyim arabayı.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2018
yani kapağa bastırmadan yandaki boşluktan açtın sende. garip ama herkeste aynı olduğuna göre içim rahatladı. mazot alırken pompacımı zorladı diye düşünmüştüm başlarda. teşekkür ettim arkadaşım

bunu ilk benim 5 yaşındaki oğlan keşfetti. ben bastırarak açıyordum. bir gün oğlan eliyle çekince açıldı. normaldir herhalde dedim bende. demek ki her türlü açılıyormuş. araba yıkarken tazyikli suyla da çok kolay açılıyor

Geri