Civic FC5 Yakıt ibresi hakkında

Arkadaslar selam
Aracimi kmsini sifirlayip 266 km yaptim ancak ibrede gram oynama yok acaba ibre de sikinti mi var yoksa ben mi çok az yaktiriyorumIMG-20191213-WA0005.jpegIMG-20191213-WA0004.jpeg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Uzun yol yapmışsınızdır, sürekli sabit hızla düz yol denk gelmiştir vs diye düşünüyorum nacizane

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Göstergeye takılmayın bitiresiye devam edin. Benzine geçince alırsınız. Net o zaman belli olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Bundan onceki clio 4 dizel aracimda sacma sapan ibre takili kaliyordu ondan dolayi bir türlü paranoya oldu su anda ibrede bir sikinti yok degilmi arac dizel

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bundan onceki clio 4 dizel aracimda sacma sapan ibre takili kaliyordu ondan dolayi bir türlü paranoya oldu su anda ibrede bir sikinti yok degilmi arac dizel

Başta lpg olarak düşünmüştüm. Deponuz başta full ise dörte biri düşmüş gözüküyor. Bu durumda gayet iyi. Bizde 2012 Kangoo var. İbre biraz geç düşüyor. Depo bitince fulllerim. Neticede ortalama yakıt tüketimi birbirini tutuyor. Bu tarz birşey olabilir. Çok hassas olursanız kendinize yazık edersiniz. Bir kaç depo kullanın bakalım.

Başta lpg olarak düşünmüştüm. Deponuz başta full ise dörte biri düşmüş gözüküyor. Bu durumda gayet iyi. Bizde 2012 Kangoo var. İbre biraz geç düşüyor. Depo bitince fulllerim. Neticede ortalama yakıt tüketimi birbirini tutuyor. Bu tarz birşey olabilir. Çok hassas olursanız kendinize yazık edersiniz. Bir kaç depo kullanın bakalım.

Gunaydin
ben bu ibre işini anlamadim şu anda ibre full gostermiyor mu 20191214_083346.jpeg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri