Yan Yolcu Koltuk Paspas Altı Halı

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Merhaba,

Bir haftadır aracımı kullanmaktayım. Şu ana kadar aracımdan son derece memnunum. Ancak dün aracı hanım kullanırken yan koltuğa geçtim ve sol ayağımı koltuğa yakın şekilde yere koyduğumda bir potluk hissettim.
Paspası biraz kaldırdığımda o bölgede halının kabarık olduğunu fark ettim. Havanın yağışlı olması sebebiyle paspası tam kaldırmadım ama bir potluk var.
Bu konuya dikkat eden var mı? Ya da orada bir şey var da bunun sebebi o mu?

Teşekkürler

2018 eco elegance Eskişehir Mustafa .

frkn

0
Aracınız
Orada sanırım motor kodunun yazdığı alan var üstü de kapalı . Muayne esnasında görmüştüm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mhk

Aracınız
Civic FC5 2018
konunun üstünden biraz zaman gecmis ama ben de bugün fark ettim o potlugu, hatta soför tarafında da biraz var gibi, numara kapagının altı sag tarafta kalıyor, hepsi mi boyle acaba yoksa bi sıkıntı mı var? fotoda ortada hafif bi cizgi var gibi görünen yer; potlugun basladıgı ve saft tüneline dogru yükselti olan yer.

Ekli dosyalar

• 62C10E0E-56C9-457F-9FD1-3DFA2F333D0A.jpeg
    62C10E0E-56C9-457F-9FD1-3DFA2F333D0A.jpeg
    201.1 KB · Görüntüleme: 65
Aracınız
Civic FC5 2018
konunun üstünden biraz zaman gecmis ama ben de bugün fark ettim o potlugu, hatta soför tarafında da biraz var gibi, numara kapagının altı sag tarafta kalıyor, hepsi mi boyle acaba yoksa bi sıkıntı mı var? fotoda ortada hafif bi cizgi var gibi görünen yer; potlugun basladıgı ve saft tüneline dogru yükselti olan yer.
En sonunda birisi beni anlamış ama geç anlamış :)
Forumda yer bulamayınca ben de takmamaya başladım o potluğu

2018 eco elegance Eskişehir Mustafa .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sanırım o kısım şaft tünelinden uzayan açılı kısım, eski kasa civicler de şaft tüneli olmadığı için o kısım daha da kabarıktı alışkanlıktan dolayı kimse takılmamış :)

Geri