Yardım,Fc5 lastik basınç değerleri

Arkadaşlar merhaba. Bugün lastik basınç uyarım yandı. Eski arabamda bu özellik olmadığı için kafama göre basar geçerdim. Şimdi hangi lastikten kaynaklıdır, aracımız için kaç basılmalıdır bunu bana anlatabilecek veya bir link paylaşabilecek var mı? Kitapçıklar evde ben şehirdışındayım. O yüzden size danıştm, forumda bulamadım cevabı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba. Bugün lastik basınç uyarım yandı. Eski arabamda bu özellik olmadığı için kafama göre basar geçerdim. Şimdi hangi lastikten kaynaklıdır, aracımız için kaç basılmalıdır bunu bana anlatabilecek veya bir link paylaşabilecek var mı? Kitapçıklar evde ben şehirdışındayım. O yüzden size danıştm, forumda bulamadım cevabı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hangi lastikten kaynaklaniyor bilemem ama surucu kapi esiginde kac basmaniz gerektigi yaziyor oda 32. Ardindan kalibrasyon yapmalisiniz ki sönsün uyari.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
ARKAFAŞLAR HONDA 205 55 16 ÖLÇÜLERE AİT LASTİĞİ KULLANIYOR...EĞER BU ÖLÇÜLERDE İSE 33 PSİ BASIN EN İDEALİ'DİR...LASTİK BASINÇ SİSTEMİNİZİ DE SIFIRLAYIP AKTİF HALE GETİRİNİZ...

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

CBC

0
TMPS gösterge sensörü taktırdığınızda tekerleri ayrı ayrı görebilirsin iz. Araçta gerekli alt yapı var. 500 600 TL arası

Aracınız
Civic FC5 2017
Benzinliklerdeki lastik pompalarına güvenbilir miyiz? 32 yada 33 psi bastığına eminmiyiz? Benzinlikte hava basıp lastikçiler de bakalım kaç psi var diye kontrol etmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benzinliklerdeki lastik pompalarına güvenbilir miyiz? 32 yada 33 psi bastığına eminmiyiz? Benzinlikte hava basıp lastikçiler de bakalım kaç psi var diye kontrol etmek daha doğru olur diye düşünüyorum.
Eski bir konu fakat size cevap vereyim. Evet genelde petrol istasyonların hava kompresörleri güven vermez. Daha çok şişirme ucu kırık veya iğnesi içine düşmüş ise hiç uğraşmayın başka istasyona gidin. Her zamanda lastikçiye gitmek ise zor olur. İşin kökten çözümü ise bir adet dijital veya manuel ölçüm cihazı alıp kontol etmektir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri