Yardım..

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar,
Fb7 aracımın ön tampon Eki maalesef dubaya küçük sürtme sonucu kırıldı. Yenisini temin edebileceğim uygun yollu bir yer var mı bildiğiniz yada forumun anlaşmalı olduğu bir yer? Kırılan Eki paylaşıyorum aynı ekten ya da önerileriniz olan ekler var ise paylaşmanızı rica ediyorum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi akşamlar. IMG_20210122_162717.jpeg

JNY-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar,
Fb7 aracımın ön tampon Eki maalesef dubaya küçük sürtme sonucu kırıldı. Yenisini temin edebileceğim uygun yollu bir yer var mı bildiğiniz yada forumun anlaşmalı olduğu bir yer? Kırılan Eki paylaşıyorum aynı ekten ya da önerileriniz olan ekler var ise paylaşmanızı rica ediyorum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi akşamlar. Ekli dosyayı görüntüle 263899

JNY-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam oncelıkle gecmıs olsun benım basımada geldı Bı vatandas vurmus gıtmıs park halındeyken bana 2 hafta oncesı, 2 parca halinde kırılmıştı 1 parçasını yerden buldum dıger parca yoktu arkadan testek yaparak bazı plastıklerle yapıstır dım sonra macun cektım sprey boya aldım boyadım en azından cırkın yeri orttum.
Boyle bısey yapabilirsiniz. Buyuk ıhyımal sızın elde sert plastik yani fiber benimkisi gibi, fiber tamir yapan yerlerde var onlarıda arastırabılirsınız.
Yenisi boyasız 150tl dıye bılıyorum boyalı ise 300tl dıye bılıyorum.
Sahibinden ilanlarda var.
BENCE tamir olur bi kaportacı ya gosterın yenisine gerek yok dıye dusunuyorum.

Honda MaDnEsS

Aracınız
Civic FB7 2012
Orhan cirak var facebook tan ulasabilirsiniz. CirakDizayn . Kendim 3 ay once 200 e almistim Boyali uygun fiyata bulacagin baska bir yer varmi sanmiyorum acikcasi

SM-N980F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri