Yardımlarınızı bekliyorum

Meraba arkadaşlar hepinize hayırlı haftasonları.
Aracım 2018 civic elegance eco otomatik şanzıman. klima açık trafikte 5 kişi yüklüydük havada sıcak malum klima son Seviye açık , eco mod kapalı hafif bi yokuşta dur kalk yaparken stop etti gaza bastığım anda araç durdu marşa bastım marş biraz geç aldı sonra çalıştı klimayı kapatıp devam ettim araç kasım 15 çıkışlı 1 yıl olmadı 9bin km yaptım ilk defa böyle bi sıkıntı başıma geldi sizce ne yapmalıyım ailecek biniyoruz araca otomatik araç neden stop eder aklım almadı. servise başvurmalımıyım sizce

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bakım dönemi servise bu durumu belirtin, neden olabileceğine dair açıklama isteyin.
En azından ilerde tekrarlama durumunda servis kayıtlarında mevcut bulunsun (y)

Aracınız
Civic FC5 2019
bu forumda veya başka forumda aynı şikayeti yaşayan kullanıcıları okumuştum bi araştırın bende denk gelirsem linkini atarım .kolay gelsin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim basima gelmisti. Burada da paylasmistim. Soguk havalarda marş ilkinde almiyordu,yokusta stop ediyordu. Bunlari yaparken arac 400kmde idi. 2018 elegance eco. Servise gittim. Lpgden kaynakli dediler. Valf degisti. Sonrasinda birkac kez daha sorun oldu.tekrar gittim. Regulator kirli dediler. Opetten yakit alma lpgyi bitirmeden al dediler vs. Havalarin da isinmasiyla sorun ortadan kalkti. Simdi sorun yasamayorum. Arkadasin dedigi gibi servise gidin.

Geri