Yeni alacağım araca spor paket

Eco elegance için anlaştık. Pazartesi-Salı günü bayiden alacağım inşallah. Ek olarak 2500 ₺ karşılığında ön arka difüzör sisleri, çiftli egzoz, kapı altı çıtaları, bagaj spoiler, ön ve arka köşedeki parçalar ve balık sırtını da yaptırıyorum. Aracım beyaz renk, kafama takılan bagaj spoiler beyaz renk mi olmalı siyah mı daha çok yakışıyor. Fikirlerinizi almak isterim..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eco elegance için anlaştık. Pazartesi-Salı günü bayiden alacağım inşallah. Ek olarak 2500 ₺ karşılığında ön arka difüzör sisleri, çiftli egzoz, kapı altı çıtaları, bagaj spoiler, ön ve arka köşedeki parçalar ve balık sırtını da yaptırıyorum. Aracım beyaz renk, kafama takılan bagaj spoiler beyaz renk mi olmalı siyah mı daha çok yakışıyor. Fikirlerinizi almak isterim..

Hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah.Benim de fikrim siyah olması yönünde.Ayrıca LPG ortalama yakıt göstergesi var mı ve benzin gösterge rengi ne renk aldığınızda paylaşır mısınız bizimle ?

Aracınız
Lpg ort. ve benzin gösterge rengi değiştirme gizlendiyse bu ozwlliği acmayı basarsan arkadas cıkmadı mı daha..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Allah razı olsun hepinizden. Ben Malatya’dayım. İstanbul 122 bine bırakıyordu. Burası 124.750 ye bıraktı. 20 bin sıfır faiz kullandım 8 ay. 2500 de spor paket artı sisler, toplam 127.250 ₺ :) araç Malatya’ya henüz gelmedi, yolda halen, bekliyoruz bakalım.

Hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah.Benim de fikrim siyah olması yönünde.Ayrıca LPG ortalama yakıt göstergesi var mı ve benzin gösterge rengi ne renk aldığınızda paylaşır mısınız bizimle ?

Gelince foto atarım inşallah.

Hocam ortalama tüketim gösteriliyor sanki bu ekrandan tam anlamadim ama siz baktiniz mi, araciniz ortalama tüketimi lpg deyken gösteriyor mu?

Evet gösteriyor. Sakin kullanımda 8 litre civarı. Bugün öğleden sonra aldım aracı. Henüz 33 km.de :)

ywzckr

0
Evet gösteriyor. Sakin kullanımda 8 litre civarı. Bugün öğleden sonra aldım aracı. Henüz 33 km.de :)

Hocam özellikle mi siz isteyip eklettiniz yoksa kendisi mi gösteriyor, bir arkadaşta daha vardı bu durum ama bizim araçlarda yok bizde anlam veremedik onun için soruyorum.

Geri