Yeni araç aldım

Volkoo

0
Selamlar arkadaşlar. Kayseri inciroglundan 2018 Exe için kaporta verdım ayrıca klasık olacak hepımız belkıbıktık bu yorumlardan ama bu gocuk muhabbetını sordum ilk uretımlerde olduğunu kesınlıkle 2018 şerde sorun olmadığını belirti satış danısmanı.bakalım gunahları boynuna hayırlısı olsun herşeyin. Değerli düşüncelerinizi ögrenmek isterim.

Aracınız
Civic FC5 2016
Selamlar arkadaşlar. Kayseri inciroglundan 2018 Exe için kaporta verdım ayrıca klasık olacak hepımız belkıbıktık bu yorumlardan ama bu gocuk muhabbetını sordum ilk uretımlerde olduğunu kesınlıkle 2018 şerde sorun olmadığını belirti satış danısmanı.bakalım gunahları boynuna hayırlısı olsun herşeyin. Değerli düşüncelerinizi ögrenmek isterim.

Hayırlı uğurlu olsun, iyi seçim yapmışsınız . Fiyat ?

Sadece hayal et

Volkoo

0
Otv siz 73 bin. Bir kaç bayiye sordum endusuk 75bindediler bende kararı inciroglunda kıldım. Bu arada sağolun allah razı olsun

Volkoo

0
Sağolun aracı aldığımda öncelik olarak nelere dikkat etmeliyim tecrübeleriniz önemli

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=14231]Volkoo[/MENTION] ben kontrol etmemistim siz edin direksiyon simidi cok cabuk zede aliyor yuzuk tirnak geldigi zaman bize teslim edildigi gun direksiyon simidinin alt kisminda vardi sonradan farkettik.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı durum bende de oldu kontrol etmemiştim aldıktan sonra farkettim direksiyon simidinin altında zedelenme vardı bence de dikkat edin derim

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri