Yeni arac tavsiyesi :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Mazda sanırım yeni seri ile gelecek yanlış bilmiyorsam. Ama yıl sonunu bulabilir hiç gelmeyebilir de :) Ben de çok araştırdım mazdaya baktım ama araç yok ellerinde showroom aracı var o yüzden vazgeçtim. Civic megane derken corolla 1.6 benzinli flame x pack olarak aldım. Deri koltuk ve led far yok. TSS gayet başarılı. Araç kendi durmayacak sandım korktum ama gayet başarılı bir şekilde durdu ve öndeki araç kalkınca kalkış yaptı. 3 saniye bekliyor kalkmak için eğer beklemek istemezseniz direksiyondan + tuşuna basınca hemen kalkıyor. Şerit takip baya gelişmiş. Hafif virajları kendi alıyor. Bir düşünün derim. Ben yarın teslim alıcam aracı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mazdanin yenisi fiyat olarak asiyor. Butce kriteri kati :)
Deri koltuk degistiremeyecegim bir kriter. Siz kac TL ye satin aldiniz aracinizi? Bu arada hayirli olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mazdanin yenisi fiyat olarak asiyor. Butce kriteri kati :)
Deri koltuk degistiremeyecegim bir kriter. Siz kac TL ye satin aldiniz aracinizi? Bu arada hayirli olsun.

Eyvallah hocam sağolun. Civic çok düşündük hatta HB olanı alacaktık annemin tekerlekli sandalyesini de bagajı aldı fakat civic oturma pozisyonu alçak olduğu için annemi bindirip indirmek çok zor olacaktı. Ben bile biraz zorlandım binip inerken. O yüzden corolla tercih ettik. Biz ötv muaf aldık 102000 tl ye geldi. Ama liste fiyatı 142500 den 139000 liraya düşüyorlar daha da fazla düşmüyorlar. Civic de 138500 e bırakmışlardı. Deri koltuktan dolayı sizin passion paketini almanız lazım. Bizim bütçeyi aştığı için ondan fiyat almadık.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bayilerde sanırım 155-160 arası bulabilirsiniz. Yeni kasası çıktı. Ancak ne zaman gelir,ne kadara gelir belli değil. Yeni kasa sedan ile şu an ki sedan arasında sadece arka bagaj kapağı biraz farklı. İçüni bayağı değiştirmişler. Ama şu an bizde satılanların içi de çok güzel,duru

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçen hafta bakmıştık yeni kasa yoktu. Belki bu hafta gelmiştir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eyvallah hocam sağolun. Civic çok düşündük hatta HB olanı alacaktık annemin tekerlekli sandalyesini de bagajı aldı fakat civic oturma pozisyonu alçak olduğu için annemi bindirip indirmek çok zor olacaktı. Ben bile biraz zorlandım binip inerken. O yüzden corolla tercih ettik. Biz ötv muaf aldık 102000 tl ye geldi. Ama liste fiyatı 142500 den 139000 liraya düşüyorlar daha da fazla düşmüyorlar. Civic de 138500 e bırakmışlardı. Deri koltuktan dolayı sizin passion paketini almanız lazım. Bizim bütçeyi aştığı için ondan fiyat almadık.

Hayırlı olsun, arada corolla'yı da kullanıp Civic'le uzun dönem karşılaştırıp bize de fikirlerinizi aktarırsanız seviniriz :)

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 Model yılı Megane Sedan Icon 1.5 dCi EDC 110 bg
2019 Yeni Corolla Hybrid Hybrid Flame e-CVT
2019 Skoda Octavia 1.0 TSI 115 PS DSG Style

Aracınız
Civic FC5 2018

Oguz6

0
Aracınız
@slcktn hocam hayırlı olsun aldığınız araç hibritmi çalıştığım kurumda birisi aldı ama hibrit olayını anlamadım sanki devamlı benzinle gidiyor bu araç diyordu tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim öğrenmiş oluruz

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 Model yılı Megane Sedan Icon 1.5 dCi EDC 110 bg (inceliyoruz)
2019 Yeni Corolla Hybrid Hybrid Flame e-CVT (passion paketi butcemizi asti, deri koltuk sart )
2019 Skoda Octavia 1.0 TSI 115 PS DSG Style (ic donanimi inanilmaz zayif, ust paketler de butcemizi zorluyor. Gonul isterdi ki passat olsun ama o da 199 Bin seviyesinde)

Aracınız
Civic FC5 2019
@slcktn hocam hayırlı olsun aldığınız araç hibritmi çalıştığım kurumda birisi aldı ama hibrit olayını anlamadım sanki devamlı benzinle gidiyor bu araç diyordu tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim öğrenmiş oluruz

Eyvallah hocam sağolun. Benim araç hibrit değil. Cesaret edemedim açıkçası. Ama test ettim. Test sürüşü 10 dakika falandı. Sürüşün büyük bir bölümü pil üzerinden gerçekleşti. Gaza biraz fazla basınca hemen benzinli motor devreye giriyor. Biraz alışmak lazım. Sakin kullanım yapanlar ve şehiriçi bence çok mantıklı. Sizi sakin kullanıma zorluyor araç.

Geri