Yeni Civic 1.5 eco araç teslimi

Ad Soyad
Yunus Atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Aracımı teslim aldığımda imzalatılan lpg ile evraklar benzin ile lpg yi aynı anda kullanıyorsak benzini hiç bir zaman yarı depodan aşağı kullanmamamızı söylediler kullanırsak kart arızası verip garantiye girmeyeceğini söylediler ve imza attırdılar belgelere bu konu hakkında bilgisi olan var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracımı teslim aldığımda imzalatılan lpg ile evraklar benzin ile lpg yi aynı anda kullanıyorsak benzini hiç bir zaman yarı depodan aşağı kullanmamamızı söylediler kullanırsak kart arızası verip garantiye girmeyeceğini söylediler ve imza attırdılar belgelere bu konu hakkında bilgisi olan var mı

İlk defa duydum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021

Evet bize de imzalatıldı ama yarım değil, çeyrek depo dendi. Turbo LPG olduğu için araç LPG ile birlikte benzin de tüketiyor. Bu nedenle LPG de kullanırken depoda benzin de bulunması gerekiyor. Bundan kaynaklı bir arıza olursa garantiye girmeyeceğini söylediler. Bu nedenle depoda sürekli yarım depo benzin tutmak gerektiğini düşünüyorum.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021

Aynen. Araç direkt enjeksiyon. LPG ile birlikte ortalama 100 km'de 1 litre benzin tüketiyor motorda kurumlanmayı engellemek ve iç ısıyı düşürmek için. Eğer depoda benzin biterse yaşanacak sıkıntılardan bizler sorumlu oluyoruz. Danışman bana göstergedeki 2-3 çizgiye düşünce mutlaka benzin almamı söyledi. Bozulacak değil ya zaten 100 kmde 1 litre tüketim de olacak ben yarı depodan aşağı düşürmüyorum hatta dün iki depoyu da doldurdum 1 depo lpg tüketince kaç litre benzin tüketiyor hesaplamak için. Size de 2 çizgiden aşağı asla düşürmemenizi tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Aynen. Araç direkt enjeksiyon. LPG ile birlikte ortalama 100 km'de 1 litre benzin tüketiyor motorda kurumlanmayı engellemek ve iç ısıyı düşürmek için. Eğer depoda benzin biterse yaşanacak sıkıntılardan bizler sorumlu oluyoruz. Danışman bana göstergedeki 2-3 çizgiye düşünce mutlaka benzin almamı söyledi. Bozulacak değil ya zaten 100 kmde 1 litre tüketim de olacak ben yarı depodan aşağı düşürmüyorum hatta dün iki depoyu da doldurdum 1 depo lpg tüketince kaç litre benzin tüketiyor hesaplamak için. Size de 2 çizgiden aşağı asla düşürmemenizi tavsiye ederim.
Benzin tüketimini paylaşırsanız sevinirim

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Beyler 100 km de 3 litreye yakın gidiyor. Uzun süre bunu test ettim İstanbul trafiğinde. Ama şunuda söyleyeyim trafik ne kadar olursa benzin bi o kadar daha çok yet haberiniz olsun. Adım gibi eminim bu değerlerden

Geri