Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Muhtemelen bunu tum kasalarda yapiyorlar ozellikle tescil tarihi yani trafige ilk cikis tarihi yilbasina yakinsa bi onceki yildan kalan araclari yeni kasa diye satiyor olabilirler diye dusunuyorum. Hatta ben arkadaslar aldiklari fiyatlari yazdiklarinda ve o donemki arac fiyatlarini baz alinca bu durumdan suphelenmistim ve Alper arkadasimiza da ozellikle sormustum. Maalesef bu konuda bilincsiziz butun toplum olarak ve bayilerde bu durumu avantaja ceviriyorlar gibi gozukuyor. Su olay olana kadar o şasi numarasina muhtemelen benim gibi bir kez bile bakmamis olanlarimiz var. Şasi numarasi denilince aklimiza sadece tramer kaydi geliyor. Yeni araç alacak olan arkadaslar bence ilk iş buna baksinlar çünkü bu durumu kullanabildikleri kadar kullanacaklar. [MENTION=10994]Biyolog[/MENTION]

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Peki ben bu duruma yönelik şikayette bulunsam ne olur? firma ile iletişime geçsem

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@firma ile iletisime gecseniz size muhtemelen aracin 2018 uretim oldugunu soyleyecekler siz şasi numarasini soyleyeceksiniz onlarda şasi numarasindan bunun anlasilamayacagini soyleyecekler ki forumdan bir arkadas bayiye sormus aynen bu sekilde soylemisler. Bayiye bi oyun oynanarak belki agizlarindan laf alinabilir. Su sekilde olabilir mesela ;

"Arkadasimla iddiaya girdik aracimin uretim yilina inanmiyor. Bir arabanin uretim yilini en garanti sekilde nasil ogrenebiliriz?" diyerek belki isin ozunu ogrenebilirsiniz. Hatta baska arac bayilerinden de fikir alinabilir. Burda bence gercekten buyuk bir sahtekarlik var. Ustelik "2017'ler daha uygun fiyat ama elimizde hic kalmadi." denilerek 2017 uretimi araci 2018 diyip daha fazla fiyata satmalari hirsizliktir. Ve siz arac fiyatlarini yazdiginizda ben gercekten isin altinda baska bisey oldugunu dusundum. Honda birakin indirim yapmayi hediye konusunda bile gercekten cimri bir marka. Sizin bahsettiginiz rakamlar liste fiyatinin en az 6-7 bin tl asagisi ki buna gercekten inanamadim. [MENTION=12519]utkuyilmaz1903[/MENTION] [MENTION=8570]alper4071[/MENTION]

Aracınız
merhaba kayhan beyin yazdıklarını yeni okuyorum.benim araçta da H harfiyle geçiyor.
işlemleri yapıldı ama ben aracı teslim almadım.okur okumaz bu saatte ulaşabileceğim tek yer olarak müşteri hizmetlerini aradım.
oradaki kişi de 2018 üretimi olduğunu söyledi ancak kılıfına uydurmuşlardır bu durumu diye düşünüyorum. aracı yarın bayiiden teslim alacağım bu durumu dile getireceğim ama 2018 üretimi olduğunu söyleyecekler. sizce bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim. 2018 üretimi olduğuna dair bir belge istemek geliyor aklıma.aracın ruhsatı filan her şeyi çıktı.

Fenci

0
Fakat şöyle bir durumda var. Ruhsatta araç 2018 model yazıyor. Mesela 2017den kalan araçlarda model yılı 2017 trafiğe çıkış 2018 yazıyor. Bizimkilerde sorun olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası. Yani resmiyete uygun görünüyor herşey.

merhaba kayhan beyin yazdıklarını yeni okuyorum.benim araçta da H harfiyle geçiyor.
işlemleri yapıldı ama ben aracı teslim almadım.okur okumaz bu saatte ulaşabileceğim tek yer olarak müşteri hizmetlerini aradım.
oradaki kişi de 2018 üretimi olduğunu söyledi ancak kılıfına uydurmuşlardır bu durumu diye düşünüyorum. aracı yarın bayiiden teslim alacağım bu durumu dile getireceğim ama 2018 üretimi olduğunu söyleyecekler. sizce bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim. 2018 üretimi olduğuna dair bir belge istemek geliyor aklıma.aracın ruhsatı filan her şeyi çıktı.

Bence bu şase numarasındaki ifadelerin ne olduğunu sorun. Bakalım onların haberi var mı?

kayhanbozkus

0
Yönetici
Butun arabalarda ayni olan biseyi kafalarina gore yorumlayamazlar normal sartlarda fakat burasi Turkiye hersey kullanici aleyhine oldugu icin herseyi uydurabilirler. Ve soyle birseyde soyleyebilirler aracin uretimine 2017de baslandigi ve 2018de banttan indigi icin bu sekilde gibi bir zirvayi da onunuze surebilirler.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=6332]volkan86[/MENTION] 30 bin o faiz dedikleri seyi bayiye sormustuk. Abi faizi biz cebimizden veriyoruz arabanin ustune ekliyoruz degisen bisey yok demislerdi.

Geri