Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Peşin alımda fiyat farklı olacak diyorsunuz yani?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayır öyle bir durum yok ben kullandım. Ek paketlerle 121 bin liraya denk gelecek olan executive eco aracı pazarlıkla 108e indirdim üstüne 30bin 0faiz yaptırdım o fiyattan. Arkadaş sanırım “zaten o fiyat içine eklenmiş her türlü ödüyoruz, bayi bize yüksekten satıyor normalde de” anlamında demiş. Ama sizin derdiniz vadeletmekse, her türlü kullanın. Anlaştığınız fiyat nakitken neyse krediyle de o.

Hayır öyle bir durum yok ben kullandım. Ek paketlerle 121 bin liraya denk gelecek olan executive eco aracı pazarlıkla 108e indirdim üstüne 30bin 0faiz yaptırdım o fiyattan. Arkadaş sanırım “zaten o fiyat içine eklenmiş her türlü ödüyoruz, bayi bize yüksekten satıyor normalde de” anlamında demiş. Ama sizin derdiniz vadeletmekse, her türlü kullanın. Anlaştığınız fiyat nakitken neyse krediyle de o.

Executive ecoyu 108.000 e mi aldınız? 2018 model mi? Otomatik mi? Hangisi bayi bu?

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=8570]alper4071[/MENTION] su şasi olayini iste bu yuzden didikledim o kadar adamlar 1.000 tl indirimi zor yapiyordu simdi arkadasin soyledigine gore 13.000 indirim almis sence bu mumkun mu ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2018 exe oto lpg ve aksesuarli araci 108 e alabilmek icin soichiro honda nin 2 . Kusaktan torunu falan olmak lazim :D dogruysa mukemmel pazarlik etmişsiniz

Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Executive ecoyu 108.000 e mi aldınız? 2018 model mi? Otomatik mi? Hangisi bayi bu?

Efe honda. Otomatik/2018. Diyorum ya 3 gün boyunca plazadan çıkmadım 15saate yakın durmuşumdur. Baktılar çay kahveden çıkarıyorum aradaki farkı, indirdiler
Normalde 4 bin falan inmişlerdi elegance için. Sonradan takılan ekranın farklı olduğunu öğrenince sökme takma olmasın diye exe alalım dedik. Onda da önce 114bin fiyat verildi. Bayii müdürüyle sohbete kadar girdik, bir güzel darladık. Bundan önce 2014de crv almıştım aynı bayiiden o zaman da 5-6bin civarı inmişlerdi. Ayrıca şasi olayından sonra sizin 1.000 bakımına sabredemeyip oraya gittim aracın üretim ve transfer belgelerine oturup satış yetkilisiyle beraber baktık. Mart 4de gebzede bandan girip 9unda çıkmış. 13ünde ise ben aldım arabayı. 3 adet satışa hazır civic vardı onların da sahiplerini bekleyip ruhsatlarına baktım benzinliler H dizeller J idi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yani aldiginiz donemde liste 119 bin olan bir araci 108 bine honda gibi bir marka birakabilmisse helal olsun sizin pazarlik kabiliyetinize. Ben hala şasi olayina takik bir durumdayim dizeller J seriyken benzinliler neden H serisi buna anlam veremedim.

Yani aldiginiz donemde liste 119 bin olan bir araci 108 bine honda gibi bir marka birakabilmisse helal olsun sizin pazarlik kabiliyetinize. Ben hala şasi olayina takik bir durumdayim dizeller J seriyken benzinliler neden H serisi buna anlam veremedim.

2016 lar da H serisi imiş bugün öğrendim.

Geri