Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Onu biliyorum da buradaki durum farklı arkadaş damla dan 107 fiyat almış ciftkurlar 104 ikisi de İstanbul da iki bayi arası fark çok yoksa haklısınız bukadarindirim enteresan ben Ekim 2017 de sorduğumda liste fiyatı 100 bin 150 liraydı hiç dusmemislerdi fabrikanın kesin talimatı indirim yapamıyoruz demislerdi

En uygun Çiftkurtlar fiyat verdi 104 bin
Çok iyi fiyat. Yanında paspas bagaj havuzu boya koruma cam filmide isteyin. Ben martta çiftkurtlardan 102bine almıştım. Bukadar uygun olmasının sebebi gecen aylardan araç kalması ellerinde. Liste fiyatı nisan ayında gelen araçlar için. Sonuçta yine 2018 model oluyor. Aklınızda şüphe kalmasın.

Aynen dediğiniz gibi geçen aydan kalan olduğu için bu fiyata verdiler. Salı günü nasipse teslim alacağım. Şehir dışından gelicem. Bunları teslim alırken istesem verirler mi acaba başta konuşmadım çünkü aklıma gelmedi hiç

İstanbulda bir firma daha aynı fiyatta verdi 104.500 e bıraktı son bir araç geçen ayın dedi. Ben adanada 110 binden mersinde 109 binden aşaya indiremedim. Tek bayi oldukları için rekabet die bişi yok. Ama istanbul müşteri kaybetmek istemio sürekli arıolar mesela. Arada 5 bin fark olunca gelmeye değer die düşündüm

İstanbulda bir firma daha aynı fiyatta verdi 104.500 e bıraktı son bir araç geçen ayın dedi. Ben adanada 110 binden mersinde 109 binden aşaya indiremedim. Tek bayi oldukları için rekabet die bişi yok. Ama istanbul müşteri kaybetmek istemio sürekli arıolar mesela. Arada 5 bin fark olunca gelmeye değer die düşündüm
Kauçuk paspas ve bagaj havuzunu rahat alırsın. Boya korumayıda alabilirsin. Telefon et istediğini söyle. Oraya gittikten sonra vermeyebilirler. Gitmeden önce telefonla iste. Vermezlerse başka bayiye yöneleceğini söyleyebilirsin.

Evet aracı aldım 104.000 paspas ve boya korumada hediyesi oldu. Daha fazla bişi talep edemedim zaten uyguna araç versik dediler?

Geri