Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Aracınız
Yeni fiyat listesinde executive benzinli ve lpgli olan modeller için "**Belirtilen modellerin Paddle Shift donanımına sahip versiyonları için, tavsiye edilen satış fiyatına 750 TL (KDV dahil) ilave tutar yansıtılacaktır." ibaresini eklemişler. Paddle shift geleceğini söyleseler bari öyle alırdık

ywzckr

0
Merhaba,

Elegance Eco için 112.000 TL fiyat aldım, ÖTV muafiyeti sonrası ise 74.500'e gelecek.

Araç bayinin stoğunda olduğunda işlemler başladıktan sonra bitip bana teslim edilmesi kaç gün sürer? ÖTV indirimli araçlarda işlemlerin bir hafta civarında sürdüğü söylendi.

Arac bayide varsa, Parayi yatirdim hocam 2 gun sonra araci teslim ettiler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arac bayide varsa, Parayi yatirdim hocam 2 gun sonra araci teslim ettiler.

Bayide 1 hafta sürer diye duymuştum, Şuan ben hurda teşvikli araç bekliyorm. 1 hafta sürecek dediler .
Bekletiyorlar mı , yoksa gerçekte işlem bu şekilde mi sürüyor .
Bilgisi olan bi arkadaş aydınlatabilir mi

ywzckr

0
Bayide 1 hafta sürer diye duymuştum, Şuan ben hurda teşvikli araç bekliyorm. 1 hafta sürecek dediler .
Bekletiyorlar mı , yoksa gerçekte işlem bu şekilde mi sürüyor .
Bilgisi olan bi arkadaş aydınlatabilir mi

Hocam hurda tesvikli araci bilmiyorum ama ben otvsiz aldim, aracin parasini yatirdim ertesi gun islemler basladi ben isteydim babam gitti notere imza attilar satis faturasini aldi, noter plakayi belirledi soforler odasi basti ruhsati 4 te aldim. Araci o gunde teslim edebilirlerdi de ben yarin alirim araci hazirlarsiniz dedim. Ertesi gun de aldim toplasan 3 gun surer islemler. Ama tavsiyem en az yogun notere gidin yoksa 1-2 gun ekleyebilirsin sureye. Hurda tesviksiz olan islemleri de ogrenip kendiniz yapabilirsiniz hem araci erken teslim alirsiniz hemde plakayi kendiniz cikartirsaniz 200 tl geri iade yaparlar size.

Oguz6

0
Aracınız
Skyline92 şimdi bende bakdim fiyat listesine yazmis olduğunuz gibi Paddle Shift opsiyon olarak yazmışlar daha sonra bizde ücretini versek acaba bizim araclarada takılır mı gerçi benim aracim elegance ama 750 TL fark yazdıklarına göre çok detaylı bir işlem değil herhalde

Yeni fiyat listesinde executive benzinli ve lpgli olan modeller için "**Belirtilen modellerin Paddle Shift donanımına sahip versiyonları için, tavsiye edilen satış fiyatına 750 TL (KDV dahil) ilave tutar yansıtılacaktır." ibaresini eklemişler. Paddle shift geleceğini söyleseler bari öyle alırdık
Hocam vardır bi hata görmek gerek bunu yapamazlar çünkü kasa değişmedi sanruf yok deyip sonradan sanruf eklemek gibi olur ona önem verenler var mesela ben

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şimdi listeyi inceledim doğru söylüyorsun konuyu araştıralım belki sonradan takılabilen bir şeydir ki bence öyle 750 tl istediklerine göre ya da fabrika çıkışı öyle olan modeller var belli ki ben mart ortasında aldım

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yalniz bu paddle shift ozelligi sadece exe modellerinde sanirim. Cunku iki yildizla yalnizca onlar belirtilmis. Yalnis gormediysem. Konu hakkinda detayli bilgi alirsaniz burdan yazin lutfen. [MENTION=12812]legolas06[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri