Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

2018 lerde göçme yok düzeltildi onlar benim arkadas 2018 ocakta elegance aldi 7.000 km oldu gocuk yok aracta

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim 2017 18bin km aracimda da neredeyse yok hocam. Yeni yeni sag direkte belli belirsiz gamzelenmeye basladi. Sürüş ve yol şartlarına gore zamanla oluşuyor. Ben zannetmiyorum duzeltmis olacaklarını.. bekleyip gorucez zamanla cikacak meydana

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cıvıc.jpg

Bugün Honda servisinde arka fren balatalarını değiştirdim. Güncel liste fiyatı ile geçmiş rakamları dolar üzerinden kabaca karşılaştırdım.

Ekli dosyalar

• Civic.jpg
    Civic.jpg
    23.2 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Arkadaşlar dün Antep akcanlarla eco exe f1 şanzımanlı otomatiği hurda indirmiyle 124.000 e anlaştım. Hurdayı kendiler bulup işleme alacak. Bagaj havuzu+boya koruma+köpek balığı anten+ paspas seti hediye edecekler. Fiyat sizce nasıl?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim 2017 18bin km aracimda da neredeyse yok hocam. Yeni yeni sag direkte belli belirsiz gamzelenmeye basladi. Sürüş ve yol şartlarına gore zamanla oluşuyor. Ben zannetmiyorum duzeltmis olacaklarını.. bekleyip gorucez zamanla cikacak meydana

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kasım 2017 ayından sonra üretilenler düzeltilmiş dendi... Bu yüzden 2018 modellerde olmaması lazım. Zaten her 2017 yada 2016 model araçta da olacak diye birşey yok. Toplamda 250 civarında araç etkilenmiş deniyor...

İlk sayfadaki fiyat listesi güncellendi.

Geri