Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Aracınız
Evett beklenen zammı yine yapmışlar 167.900 olan Rs ötv indirimi ile -10 gibi bir rakama inmişti.Şimdi 163.800 olmuş zamlarla bu ötv indirimi erir demişlerdi dedikleri gibi oldu.
Ayrıca farkında mısınız arabalarımızın sıfır değerleri artarken ikinci el değerlerinde pek artış olmuyor. Bugün vw grup araçlarından birini almış olsak ikinci elde çok daha değerlenirdi.Bence Honda 2.el olarak pek beklediğim gibi değerlenmiyor.

Aracınız
Evett beklenen zammı yine yapmışlar 167.900 olan Rs ötv indirimi ile -10 gibi bir rakama inmişti.Şimdi 163.800 olmuş zamlarla bu ötv indirimi erir demişlerdi dedikleri gibi oldu.
Ayrıca farkında mısınız arabalarımızın sıfır değerleri artarken ikinci el değerlerinde pek artış olmuyor. Bugün vw grup araçlarından birini almış olsak ikinci elde çok daha değerlenirdi.Bence Honda 2.el olarak pek beklediğim gibi değerlenmiyor.

arabaya yatırım gözüyle bakmak hata ; ama uzun vadede kesinlikle civic değerini 2. elde koruyan araçların başındadır; bknz. FD6 kasalar 10. yılında 55- 60 binlere satılıyor ki o fiyatlara 2. elde çok rahat 2008 passat bulunur..
jettayı saymıyorum bile..
ama bir kriz var kriz ortamında da araba satışlar bu ay %70 düşmüş;tabi ki 2. el piyasası da çok durgun...fiyatların çokta artmaması normal...

Aracınız
ne olacak bu durum anlamış değilim gecen hafta 11 000 lira düşen sport plus bu hafta gine 7000 tl zam aldı bunun mantığı ne aklım almıyor dolar deseler dolarda oldugu yerde duruyor 6 tlnin altınada düştü

Aracınız
ne olacak bu durum anlamış değilim gecen hafta 11 000 lira düşen sport plus bu hafta gine 7000 tl zam aldı bunun mantığı ne aklım almıyor dolar deseler dolarda oldugu yerde duruyor 6 tlnin altınada düştü

Dolar düşük ancak faizler yüksek, zaten faizler çıktığı için dolar düştü ☺, bu yuksek faiz ortamında araçlar her ay kaçınılmaz olarak zamlanir

Aracınız
Dolar düşük ancak faizler yüksek, zaten faizler çıktığı için dolar düştü ☺, bu yuksek faiz ortamında araçlar her ay kaçınılmaz olarak zamlanir

bir araba hayali kuruyoruz onuda boğazımıza düğümlüyorlar hayırlısı bakalım bu gidişle 200 000 gecer bu araclarda

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
bir araba hayali kuruyoruz onuda boğazımıza düğümlüyorlar hayırlısı bakalım bu gidişle 200 000 gecer bu araclarda

Civic Eco Elegance Otomatik LPG+Benzin'in son yillardaki ortalama fiyati 26bin dolar civari. Ne zaman dolar 7.60 TL gibi olursa aracin TL fiyati 200 bin olur. Ben gelecek tahmini fiyatlari boyle hesapliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar herkese merhabalar FC5 ayışığı honda dan eco exe lpg li 80 peşin 50 bin / 12 ay sıfır faizli olarak geçen Pazar alındı Perşembe yola çıktı fiyat olarak düşüncelerinizi rica edebilirmiyim

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar fiyat artışı yapmışlar en uygun bayi neresi en son kaça aldınız. Exucute eko için

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@ Rmzn merhaba size be fiyat verdiler ben yukarda yazdım ÖTV ve hurda teşviği alarak bayi isminide verdim şu anda 30 bin kredi faizsiz olduğunu biliyorum sedanlarda

Geri