Civic FC5 RS YENİ CİVİC VTEC TURBO MANUEL şahsıma hayırlı uğurlu olsun. varsa sorularınız alabılırım

Aracınız
arkadaşlar selamlar 3. kez depomu fulledim.
1.si uzun yol 42 kuruş yaktı depo fulleme fiyatı/km (verileri tam hatırlamadıgımdan söyleyemiyorum
2.si 270 tl 480 km gitti 56-58 kuruş civarları 8 litre yaktı.
3. sü (artık aracım 1700 kmlerde) su an depomu fulledim ve 100 km şehir içi gaz pedalının altında yumurta varmışçasına kullandım su an 5.5-6 litre ortalama gösteriyor.
------- (aracıma egsoz yaptırdım sürekli açık geziyorum.)

1.si uzun yol 42 kuruş yaktı depo fulleme fiyatı/km (verileri tam hatırlamadıgımdan söyleyemiyorum
3. sü (artık aracım 1700 kmlerde) su an depomu fulledim ve 100 km şehir içi gaz pedalının altında yumurta varmışçasına kullandım su an 5.5-6 litre ortalama gösteriyor.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın ben otomatik elegance 1.5 turbo ile 245 liraya 610 km şehir içi gidiyorum sadece ani gazlama yapmadıktan sonra yakıt tüketimi Çek iyi ancak insanın kanına giriyorlar bir an gaza basıyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Bu araç çok seri ve sıkı hızlanan bir araç, fazla tahrik olup denemelere girişmeyin :) Ben ilk aldığımda hızlanması çok etkilemişti (benimki CVT), bu sanırım 1-1.5 ay sürdü, şimdi duruldum ve sakin sürüşte keyfini çıkarıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın ben otomatik elegance 1.5 turbo ile 245 liraya 610 km şehir içi gidiyorum sadece ani gazlama yapmadıktan sonra yakıt tüketimi Çek iyi ancak insanın kanına giriyorlar bir an gaza basıyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bendeki elegance 1.5 turbo CVT'de şu an toplam yakıt tüketimim (arada hızlanma amaçlı gazlamalar da var - yüksek sürate fazla çıkmıyorum) 7000 km'de 6.6 lt. Bu karışık tüketim için çok iyi bir değer bence.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Kış şartlarında 6 lt şehir içi güzel rakam :D
Egsozdan sonra yakıtınız düştü mü ?

Geri