Yeni donanımlar

aykutoğlu

Özel Üye
Büyük ihtimalle Executive modellerde hali hazırda yurtdışında olan far yıkama, tabela tanıma sistemi, elektrik ayarlı koltuk, arka koltuk ısıtma, ekstra hoparlör sistemi vs vs vs gelmiştir.
Elegance modellere de şu an sadece Executive plus modellerde olan şerit takip, adaptif cruise kontrol, kör nokta tanıma vs vs gibi özellikleri eklemişlerdir diye düşünüyorum.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

aykutoğlu

Özel Üye
Değişik bir pazarlama taktiği mi desem milleti dürtmek mi desem bilemedim kısa dönemde 2 makyaj geçirdi biri görsel biri teknolojik. Teknolojik olan özellikleri zaten varolanı sonradan eklemek.. İlginç..
IMG_1991.JPG
IMG_1992.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bayilere gidip örnek donanımdaki araçları kontrol etmek lazım ama Covid-19 nedeniyle günlük işlerimi bile minimumda tutuyorum :cautious:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FC5 2019
Düz vites 1.5 lt'yi satmak istiyorlar. Fiyat politikasından bu anlaşılıyor. Zaten eco'lar satılıyor 1.5 lt'yi de fiyat avantajıyla satalım demişler. Ama honda alıcılarının çoğu aracı performan için değil lpg motor uyumu için alıyor. Alan olur mu olur fakat bekledikleri ilgiyi göreceğini sanmıyorum. Eğer 1.5 lt'ye lpg uyumu olsaydı ve buna uygun sorun çıkartmayan bir teknoloji geliştirselerdi o zaman yok satardı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Saçma sapan bi fiyat politikası olmuş. Sunroof ve kararan dikiz aynasını bile koymamışlar. Resmen düz viteslisini nasıl satarız diye saçmalamışlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Avrupa’dan seken araçları bize uydurmaya çalışmışlar fakat bence fiyat politikası tam oturmamış, biraz daha cazip yapsalarmış paketleri belki daha hoş olabilirdi.

Gerçi şu an belki de eco ların 3-4 ay sonraya teslim edildiği piyasada hazır araçlar talep görebilir de, neyse takip edelim bakalım neler olacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri