Yeni fc5 kauçuk paspas..

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba aranıza fc5 eco elegance alarak aranıza yeni katıldım. Aracı istanbulda bir bayiden aldım hediye olarak bagaj havuzu , boya koruma ve kauçuk paspas verdiler. Ancak bu kauçuk paspaslar çok dandik plastik gibi ve halıya geçme yeri yok yani kayıyor ayak altından. Sizde de böyle mi yoksa benim atladığım biyer mi var ?
Araçla ilgili soruları sorabilirsiniz 1 haftadır altif sürüyorum istanbul içinde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bana hediye etmemişlerdi paspası para ile almıştım üzerinde delikler bulunuyor kayma olmuyor. Eğer delik yoksa cırt cırtlar satılıyor zücaciyede onlardan alıp altına sert olan kısmını yapıştırırsanız halıya tutunuyor sorun olmuyor böyle bir yöntem deneyebilirsiniz .

Aracınız
Onlar büyük ihtimal yan sanayi, 2. kalite ürünlerdir.
Bana da bayiden bagaj havuzu ve kauçuk paspas hediye ettiler. Ürünler yan sanayi. (kendileri söyledi)
Bagaj havuzu idare eder ama paspaslar çok kötü.
Ölçüleri tutmuyor, sürekli kayıyor vs..
1 kış idare eder ancak..

Aracınız
Civic FC5 2018
Onlar büyük ihtimal yan sanayi, 2. kalite ürünlerdir.
Bana da bayiden bagaj havuzu ve kauçuk paspas hediye ettiler. Ürünler yan sanayi. (kendileri söyledi)
Bagaj havuzu idare eder ama paspaslar çok kötü.
Ölçüleri tutmuyor, sürekli kayıyor vs..
1 kış idare eder ancak..

Sizinde halıya tutturma aparatı yok demi ayaktan kayıyor basınca

Bende de servisin verdigi anlattiklariniza uyan sert plastik paspas var muhtemelen kis bitiminde atmayi dusunuyorum. Hediye verdikleri bagaj havuzu guzel ama paspas guya 3d tam oturmadigindan kenarlari bukuldu ozellikle sofor tarafi surekli one kayiyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de servisin verdigi anlattiklariniza uyan sert plastik paspas var muhtemelen kis bitiminde atmayi dusunuyorum. Hediye verdikleri bagaj havuzu guzel ama paspas guya 3d tam oturmadigindan kenarlari bukuldu ozellikle sofor tarafi surekli one kayiyor

Aynen öyle öne doğru kayıyor sürekli , yukarıda arkadaşın söylediği gibi sabitleyebilirsek güzel olur..

Geri