Civic FE1 Yeni Honda Civic FE1 Kasaya Yaptığınız Modifikasyonlar ve Araç Fotoğrafları

Ad Soyad
Enes
Aracınız
Civic FE1 2022
Selamlar
Dragon led stop
Bagaj üstü spoiler
Arka tampon difizör
Arka kelebek camlara vizör
Krom cam çıtası
kapı kolları piano black
Yarasa ayna kapağı
Aracın iç kısmına da kapı cepleri bardaklıklar torpido gözü ve kol dayama içine halı kaplama yaptım su şişesi bozuk para vs koyduğumda takır tukur sesler gelmiyor. Kol dayama içini çekemedim içi eşya doluydu 😄
Yaptıklarım bunlar arkadaşlar şu an sadece ön tampon boş geliyor oraya da ek istiyorum ama tamponu delmek istemiyorum. arka difizörü soracak olursanız hiç bir delme işlemi vida atılmadı tampondaki 3 parça söküldü o parçaların yerine bu difizör takıldı dediğim gibi ön tampon içinde delmeden vida atmadan yapılan ek/lip varsa paylaşırsanız sevinirim.
Herkese iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• IMG_7019.jpeg
    IMG_7019.jpeg
    146.2 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_7018.jpeg
    IMG_7018.jpeg
    159.1 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_7038.jpeg
    IMG_7038.jpeg
    220.9 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_7037.jpeg
    IMG_7037.jpeg
    227.4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_7039.jpeg
    IMG_7039.jpeg
    229 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_7040.jpeg
    IMG_7040.jpeg
    166.8 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Ad Soyad
Ziya T.
Aracınız
Civic FE1 2023
Selamlar
Dragon led stop
Bagaj üstü spoiler
Arka tampon difizör
Krom cam çıtası
kapı kolları piano black
Yarasa ayna kapağı
Aracın iç kısmına da kapı cepleri bardaklıklar torpido gözü ve kol dayama içine halı kaplama yaptım su şişesi bozuk para vs koyduğumda takır tukur sesler gelmiyor. Kol dayama içini çekemedim içi eşya doluydu 😄
Yaptıklarım bunlar arkadaşlar şu an sadece ön tampon boş geliyor oraya da ek istiyorum ama tamponu delmek istemiyorum. arka difizörü soracak olursanız hiç bir delme işlemi vida atılmadı tampondaki 3 parça söküldü o parçaların yerine bu difizör takıldı dediğim gibi ön tampon içinde delmeden vida atmadan yapılan ek/lip varsa paylaşırsanız sevinirim.
Herkese iyi akşamlar.
Maşallah çok temiz çalışma

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar
Dragon led stop
Bagaj üstü spoiler
Arka tampon difizör
Krom cam çıtası
kapı kolları piano black
Yarasa ayna kapağı
Herkese iyi akşamlar.
Masallah Allah kaza bela vermesin. Torpido gözündeki çantada arabanin kitapçıkları mi var. Bayii araci teslim ederken artik kitapcik verilmediğini söylemişti onun için soruyorum.

Ad Soyad
Enes
Aracınız
Civic FE1 2022
Masallah Allah kaza bela vermesin. Torpido gözündeki çantada arabanin kitapçıkları mi var. Bayii araci teslim ederken artik kitapcik verilmediğini söylemişti onun için soruyorum.
Öncelikle teşekkürler Allah cümlemize kaza bela vermesin. Evet çantanın içinde kitapçık ve bakım faturaları vs. var hocam.

Geri