Yeni Honda Civic FE1 Kasaya Yaptığınız Modifikasyonlar ve Araç Fotoğrafları

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Premium paket için ön park sensörü ve geri görüş kamerası taktırmayı düşünen var mı? Bu opsiyonları ekletmek mümkün müdür? Ayrıca direksiyon F1 kulakçıklı olarak değiştirilebilir mi? Bu konularda hiç araştırma yapan ya da bilgi alan var mı?

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Premium paket için ön park sensörü ve geri görüş kamerası taktırmayı düşünen var mı? Bu opsiyonları ekletmek mümkün müdür? Ayrıca direksiyon F1 kulakçıklı olarak değiştirilebilir mi? Bu konularda hiç araştırma yapan ya da bilgi alan var mı?

buna benzer bir dert de bende var :) benim araç elegance paket ve saçma bir şekilde bagaj kapağındaki tuştan çalmış honda bu pakette. servise sorsam eklerler mi acaba? inanın üst paketin başka hiçbirşeyine meraklı değilim.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021

Park sensörü ve geri görüş taktırabilirsin bunu servis dışındada yaptırabilirsin, f1 kulakçık olarak direksiyonu değiştirebilirsin belki ama kulakçıkları aktif hale getirebilirmisin bilgim yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
buna benzer bir dert de bende var :) benim araç elegance paket ve saçma bir şekilde bagaj kapağındaki tuştan çalmış honda bu pakette. servise sorsam eklerler mi acaba? inanın üst paketin başka hiçbirşeyine meraklı değilim.

Serviste yapılırmı bilmem ama dışarıdada yaptırabilirsin orjinali gibi olurmu bilemem ama bi tuş eklenebilir oraya :) buna çalmak demeyelimde artım herşey opsiyona döndü yani para bide müşterinin gözünü boyama diyelim ülke geneli demiyimde dünya genelinde çok takıntılı yada seçici insan var parası olsun olmasın hep en iyisini isteyen bu sebeple tüm otomobil markalarının en alt paketleri ve orta paketlerinde bir çok şey eksik en full paketi her şekilde örn çıkartıyorlar eskiden öyle değildi eskiden sunroof varsa, kapı kolları siyah plastik değil veya jantlar kapaklı değilse full paket derdik ama dediğim gibi herşey para artık en boş paketi bile en full paketten daha donanımlu hale getiriyorlar sunroof can tavan dahil yeterki para olsun :)

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Park sensörü ve geri görüş taktırabilirsin bunu servis dışındada yaptırabilirsin, f1 kulakçık olarak direksiyonu değiştirebilirsin belki ama kulakçıkları aktif hale getirebilirmisin bilgim yok

Servis dışında bunları yaptırmak garantiyi bozar mı peki? DSG den CVT ye geçtiğim için CVT ye pek alışamadım. Kulakçıktan vites yükseltip azaltmak kullanışlı olur diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Servis dışında bunları yaptırmak garantiyi bozar mı peki? DSG den CVT ye geçtiğim için CVT ye pek alışamadım. Kulakçıktan vites yükseltip azaltmak kullanışlı olur diye düşünüyorum.

Bozar ama serviste yaptırdığındada garanti vermeyebilirler garanti fabrikadan nasıl çıktıysa o halidir en fazla takılan parça için garanti verirler o parça takılınca ondan kaynaklı bir arıza olursa araç garantisi karşılamaz ama senin önce f1 direksiyon bulup o kulakçıkları aktif edebilirmisin onu öğrenmem gerek

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Bozar ama serviste yaptırdığındada garanti vermeyebilirler garanti fabrikadan nasıl çıktıysa o halidir en fazla takılan parça için garanti verirler o parça takılınca ondan kaynaklı bir arıza olursa araç garantisi karşılamaz ama senin önce f1 direksiyon bulup o kulakçıkları aktif edebilirmisin onu öğrenmem gerek

Serviste şu an yeni kasa için ön park sensörü ya da geri görüş kamerası olmadığını söylediler. Tesisata zarar verilebileceği için de dışarıda yaptırılmaması gerektiğini söylediler. F1 kulakçık için ise premium kasaya uygun olmayacağını söylediler. Ben de direksiyona kılıf diktirdim dışarıda. Fena olmadı.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Serviste şu an yeni kasa için ön park sensörü ya da geri görüş kamerası olmadığını söylediler. Tesisata zarar verilebileceği için de dışarıda yaptırılmaması gerektiğini söylediler. F1 kulakçık için ise premium kasaya uygun olmayacağını söylediler. Ben de direksiyona kılıf diktirdim dışarıda. Fena olmadı.

Daha öncede söylemişimdir muhtemelen park sensörü geri görüş kamerası takılır dışarıda ama garantiyi bozAr bi problem olsa servis direk onu öne sürer o yüzden en aZından garanti süresini bekleyin derim

Ad Soyad
inboxstore
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba, daha önce kaydetmiş olduğum fotoğraflar, bir kısmı Civic Sedan bir kısmıda bildiğim kadarı ile Türkiye'de henüz satılmayan Civic Si Sedan modeline ait.
h26.pngh25.pngh19.pngh17.jpgh15.jpgh14.jpgh12.jpgh11.jpgh10.jpgh9.jpgh8.jpgh7.jpgh6.jpgh5.jpgh4.jpgh3.jpgh2.jpgh1.jpgh1.jpgh16.jpg

Son düzenleme:
Geri