Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Aracınız
30 lt gaz aldım bitmek üzere fulleyip kaç litre gazla ne kadar gittim bilgisini vericem exuvite modeli ekranda suan 2 diş gösteriyor ekranda birde arkadaşlar ben 31 litrenin üstünde gaz aldığını görmedim tankımın sizinki nasıl alıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Araç fb7 2016. Lpg 2.66 ₺.
90 lira ortalama doluyor.
En fazla şehir içi yapabildiğim 205 km. Bazen daha çok trafik de kalırsam 170 180 km de bile bittiği oluyor. Lpg olduğu halde 0.35 krş ve 0.40krş dan aşağıya neredeyse inmiyor. Araç daha 7500 km de.
Bakımdan sonra belki ufak bişey düşebilir yakıt

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kardeşim sen gaz aldığına emin misin bence hava filan basıyor olabilirler gaz aldığın istasyonu değiştir istersen dediğin rakamlar çok ama çok fazla

98328783e5a0b6ee5c45280d5015f203.jpg

Şehir içi devamlı kullanım daha hiç şehir doluna uzun yola gitmedi 9 Larda idi biraz seri kullandım 9.5 yakıt gösteriyor 12-13-14 hiç daha görmedim araç fc5 benzinli lpg Yok executive

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Burada kullanım ön planda olduğu için güvenilecek tek veri fabrika verileri. Bilen varsa veya bakabilen yazsın.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kardeşim sen gaz aldığına emin misin bence hava filan basıyor olabilirler gaz aldığın istasyonu değiştir istersen dediğin rakamlar çok ama çok fazla

Opetten alıyorum hep eco da hep kullandığımda 230 240 km lere çıkıyorum şehir içi artık

vss

0
Aracınız
Opetten alıyorum hep eco da hep kullandığımda 230 240 km lere çıkıyorum şehir içi artık

opetin gazı aygaz katkılı olduğu için hem filitreleri daha çabuk tıkıyor, hemde beni daha az km götürüyor.shell yada total den almanızı tavsiye ederim.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
opetin gazı aygaz katkılı olduğu için hem filitreleri daha çabuk tıkıyor, hemde beni daha az km götürüyor.shell yada total den almanızı tavsiye ederim.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu şehir efsanesini yıllardır duyarım. Her 10 binde filtreyi değiştirirken acaba değiştirmesem mi diye düşündüm hatta. Hiç filtre değiştirmeyenler için uygun olabilir bu söylediğiniz. Bunu da marka fanatiği olarak değil her aradığımda muhatap bulabildiğim kurumsal yapısından söylüyorum. Önceki işimde 69 tane şehir dolaştım. Dizel için daha çok km yapıyor diyorlardı. Ona da baktım yaptığım 200bin kmde gram fark etmedi.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri