Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Aracınız
Gazda çok mu bastınız acaba.. Ya da rampa falan mı çıktınız sürekli?
Serviste bakıp lpg ayarı yapsınlar, kısmaları gerekecek muhtemelen. Çünkü uzun yolda sakin kullanımla 25 kuruşu geçmez lpg tüketimi

servise götüreyim öyleyse. Bende şaşırdım araç henüz 2000 km de ve 29 krş altına hiç düşemedim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
servise götüreyim öyleyse. Bende şaşırdım araç henüz 2000 km de ve 29 krş altına hiç düşemedim

Bence de götürün, cumartesi günü aldığım yakıt verisini paylaşayım, depoyu fulledim kmyi sıfırlayıp 128 km uzun yol yaptım depoyu tekrar fulledim 25 TL gaz aldı 0,195 kuruş yakmış, lpg litre fiyatı 2.86, litre hesabına göre de 100 km de 6.82 litre yakmış.

Arkadaslar 2012 model dream paket lpg li otomatik civic almayi dusunuyorum. Dream pakette olmayan ozellikler nelerdir. 50 bin km de 65 bin fiyat isteniyor. Bu fiyat uygunmudur.ayrintili olarak dream paketin eksikliklerini yazarsaniz memnun olirum.

Fb7 için

Yağmur sensörü yok
Otomatik yanan farlar yok
Alaşım jantlar yok
Kapı kolları gövde rengi.
Koltuk ısıtma yok
Xenon farlar yok
Sunroof yok

Güvenlik aynı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serviste bakıp lpg ayarı yapsınlar, kısmaları gerekecek muhtemelen. Çünkü uzun yolda sakin kullanımla 25 kuruşu geçmez lpg tüketimi

Gaz fiyatı çok arttı. Bu da artık km başına tüketimi 30 krş lara yaklaştırdı

Aracınız
Civic FC5 2017
Kışlık lastikler, ankara iklimi ve dikmen-incek civarı yokuşlarla birlikte şu an şehir içi verisi olarak yüz km de 12 litre lpg yakıyorum. Litresi yaklaşık 3 tl den 36 kuruş ortalama var.

Kış lastiği ve havanın soğuması yakıtı çok artırdı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fiyati en son 64 bin olur dedi. Sizce bu fiyat uygunmudur. Satarken cok sorun olurmu. Benim icin yagmur, far senseru felan cok onemli degil. Birde fb7 lerde herhangi bir tusla aynalar katlanmiyormu.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Fiyati en son 64 bin olur dedi. Sizce bu fiyat uygunmudur. Satarken cok sorun olurmu. Benim icin yagmur, far senseru felan cok onemli degil. Birde fb7 lerde herhangi bir tusla aynalar katlanmiyormu.
2012 Dream paket icin bence fazla. 3-4 fazla verip elegance almak hem donanimda hem 2.el satisinda cok rahat ettirir. Illa dream alinacaksa 62 binden yukarısı verilmemeli diye düşünüyorum.
Fb7 de ayna katlamak icin kontagi kapatiyorsun, aractan iniyorsun, iki elle aynaya asilip ittiriyorsun malesef katlama yok fb7 de.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Gaz fiyatı çok arttı. Bu da artık km başına tüketimi 30 krş lara yaklaştırdı

Evet o da dogru.. 3.20 den alinca 30 kurusu buluyor tabi.. Ben sehir ici 30 kurusta sehir disi 24 kurustayim suan. Aracta 1 yasinda cocuk olunca yakit kendiliginden düşüyor, yakiti dusurmek icin cocuk yapin cocuk

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

50 bin km li elegance paketleri 72-75 bin civarinda. Aralarinda neredeyse 10 bin tl var. Bu kadar farki vermeye degecek bi ozellik varmi iki paket arasinda. Ben bu fiyatlari sahibinden.com daki gorduklerime gore soyluyorum tabi.

esaret

0
Aynen benim de öyle oluyor. 120 ile gidiyorum. Nerdeyse şehir içiyle aynı yakıyor. 1 depoyla (35 l) uzun da 350 km zor gidiyor. Fd6 bende ama atiker gold çok yaktırıyor sanırım enjektör hızından mıdır nedir? Gaz ayarının fazla olmasının bi artısı yokmu? Kıstıgında çekişten düşmez mi?

manuel fd6 2008 lpg modifiye
mechanical engineer

Geri