Yetkili servis kampanya

Aracınız
İyi günler arkadaşlar. 2010 model aracım için bugün servisten randevu aldım. Belli bir yaş üzerindeki araçlar için, yağ ve filtreler 350 lira, şanzuman yağ değişimi 360 lira olarakmış. Yararlanmak isteyen arkadaşlara duyrulur.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ayin sonuna kadar sanirim kampanya her honda yetkili servislerinde var . Bende çarsamba gunu icin randevu aldim yag bakimina

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İyi günler arkadaşlar. 2010 model aracım için bugün servisten randevu aldım. Belli bir yaş üzerindeki araçlar için, yağ ve filtreler 350 lira, şanzuman yağ değişimi 360 lira olarakmış. Yararlanmak isteyen arkadaşlara duyrulur.

Vay arkadaş kazığın alasini sokuyorlar bize demekki. Garanti kapsamindaki araca 1000tl yag filtre degisimi yazıp garanti dışı araca 350tl yazip her ikisinden de kâr ediyorlar. İnsan bu kadar da keriz yerine koyulmaz ki ama

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba hangi servis bu fiyati verdi. Belirli bir tarih varmi bu fiyat icin.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ankara Honda Bora. Eylül sonuna kadar geçerliymiş.
Vay arkadaş kazığın alasini sokuyorlar bize demekki. Garanti kapsamindaki araca 1000tl yag filtre degisimi yazıp garanti dışı araca 350tl yazip her ikisinden de kâr ediyorlar. İnsan bu kadar da keriz yerine koyulmaz ki ama

2 hafta önce aynı işlemler için 1750 lira fiyat verdiler. Dönem dönem kampanya yapıyorlar. Aslında bende sizinle aynı fikirdeyim ancak bu tamamen pazarlama stratejisidir.

Aslında bu durum mahkemeye taşınsa sonuç kesinlikle tüketici lehine olur

Aracınız
Yaklaşık 680 liraya, yağ ve filtreler (paket bakım) + şanzıman yağı değişimleri yaptırdım.

Aracınız
Bu ay için 25 Mayıs yani 2 gün sonra kampanya bitiyor. 490 lira paket bakım: yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresi.

Ben bu ay tarihin uygun olmamasından dolayı gidemiyorum. Ancak geçen yıl olduğu gibi bu yılda kampanyayı uzatırlar diye umuyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bugün Ankara Bora'da paket bakım (yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi), ön - arka fren balataları ve fren hidroliği değişimi yapıldı. Toplam 1645 TL.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri