Yılda 12000km yol yapıyorum lpg taktırmalımıyım? FC5 elegans otm.

Arkadaslar ben 1 yil bindim benzinde 10 bin civari yapiyorum diye ama emin olun aracin tadi lpg de cikiyor. Ne yakita bakiyorsun ne de cebinden cikana. Diledigin gibi bas diledigin gibi bin. Bence benzinde gecen her saniye zarar ve kafanda soru isareti.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar ben 1 yil bindim benzinde 10 bin civari yapiyorum diye ama emin olun aracin tadi lpg de cikiyor. Ne yakita bakiyorsun ne de cebinden cikana. Diledigin gibi bas diledigin gibi bin. Bence benzinde gecen her saniye zarar ve kafanda soru isareti.

Aslına bakılırsa doğru lpg olunca aracın tadını rahat çıkarıyorsun ama artık lpg de pahalı malesef:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslına bakılırsa doğru lpg olunca aracın tadını rahat çıkarıyorsun ama artık lpg de pahalı malesef:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam her şartta benzinin yarisi sonucta. 5.50 benzin lpg 2.70 taktirin rahat edin. Ben fazla onem veriyorum araca gec bile kaldim

Ben 21000km yaptıktan sonra üzülerek de olsa arabama atıker gold taktırdım 3ay da toplam 100liralık benzin aldım onu pek dert etme ben keşke arabayi alır almaz yapsaydim diyorum malum bu ülkede ne olursa olsun sürekli 50liralık benzin alınca benzine gelen zammı farketmiyo güzel halkımız

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Bu geçişler hep sıkıntı olmuştur sene 1990 yılı idi hatırlar sam mahalleye doğal gaz gelmiş idi kimi apartman sakini geçmek istiyor idi kimi boşver tüp dahi iyi hem riski az diyorlardı. Gel zaman git zaman kömür sıcak su avantajı görüldukce herkes yavaş yavaş doğal gaza geçti. Yıllar yılları kovaladı kimi kara toprak oldu doğal gaza geçen de öldü geçmeyen de :(

Aracınız
Ben 21000km yaptıktan sonra üzülerek de olsa arabama atıker gold taktırdım 3ay da toplam 100liralık benzin aldım onu pek dert etme ben keşke arabayi alır almaz yapsaydim diyorum malum bu ülkede ne olursa olsun sürekli 50liralık benzin alınca benzine gelen zammı farketmiyo güzel halkımız

Atiker gold nasıl memnunmusunuz. Ayarları tutuyor mu. Yoksa brc mi taktırsam.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Musa

0
Aracınız
Hocam bende 1,33 yaris vardı ortalama 5, 5 lt gösteriyordu ama 6.vites 100 ü geçmiyordum ayağım gaza gitmiyordu. Ama şimdi 2015 elegance otomatik LPG'li var. Anlık yakıt tüketimini önemsemiyorum bile. LPG de en iyisi de honda

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Atıker gold dan performans olarak çok memnunum arıza lambası dışında ☺ben bi obd cihazı aldım onu da hallediyorum.tabi iyi bi ayar yapabilecek usta varsa onu da çözüyorlar ki o da eskişehir de yok?

Byplt

0
Atıker gold dan performans olarak çok memnunum arıza lambası dışında ☺ben bi obd cihazı aldım onu da hallediyorum.tabi iyi bi ayar yapabilecek usta varsa onu da çözüyorlar ki o da eskişehir de yok

Ben de arıza ışığını söndürüyorum tekrar yanıyor. Çareyi PO da buldum. Oradan aldığım zaman yakmıyor. Shell den alınca yakıyor. Farklı shell istasyonlarını denedim.

Geri