Yol Kayıt Kamerası

Kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

Sanırım en çok satılan bu 3 cihazmış. Ekransız model fiyat avantajı var fakat diğerlerinde gps olması iyi. Henüz karar veremedim. Önerilerinizi bekliyorum.

1648450680410.png

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Daha önceki konular. Marka olarak Viofo ve Xiaomi serisi güzeldir. Mümkünse ön arka beraber alınırsa daha iyi olur. Gps, görüntü kalitesi, gece kalitesi, telefon ile bağlanma, sd kart kapasitesi ve pilsiz olmasına dikkat etmenizi öneririm. Alt linkteki Kamera rehberinde ayrıntılı bilgi ve yorumlar yer alıyor.

Aracınız
Civic FC5 2021
70mai 130 derece'yi kullanıyorum ve memnunum. Kesinlikle öneririm. "take picture" veya "record video" dediğinizde güzel bir şekilde konuşmayı algılayıp dediğinizi yapabiliyor. Görüntü kalitesi tatmin edici derecede. Fiyat olarak da halen makul görünüyor. 360 da oldukça güzel ancak fiyatı çok fırlamış.

Aracınız
Civic FB7 2012
70mai Dash Cam Pro Plus kullanıyorum. Memnunum fakat son güncellemeden sonra biraz sapıtmıştı güncellemsini sildim düzeldi. Sesli komut verebiliyorsunuz, wifi ile bağlanıp resim ve videoları telefona indirebiliyorsunuz.

Aracınız
Diğer Markalar
70mai ekransız olanı kullanıyorum, aynanın arkasında kalıyor görüşümü etkilemiyor çoğu zaman unutuyorum, bir çukura girince emergency record dediğinde aha açıkmış diyorum. Görüntü kalitesi bence iyi gece çekimi de yeterli, döngüsel kayıt olması hiç uğraştırmıyor wifi ile bağlanıp istediğiniz görüntüyü telefona anında indirebiliyorsunuz. Marşa bastığınızda otomatik başlayıp kayda giriyor.

Geri