Civic FC5 YOLU TUTMAYAN SERT LASTİK

Aracınız
Arkadaslar sifir elegance 182 hp aracima 17 inc executive janti taktim. Goodyear efficientgrip 2 215 50 17 91 w lastik aldim. Lastiklerin basincini tam 32 yaptim. Ancak sifir arac virajda kayiyor ve lastikler cok sert ve vuruntu yapiyor. Hiz sinifinin orjinali olan V yerine W olmasinin bir etkisimidir, boyle buyuk bir fark olurmu. Yoksa tum exe ve rs ler 17 ile boyle sertmi oluyor. Lutfen anlayan bilen veya deneyen arkadaslardan yardim istiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Arkadaslar sifir elegance 182 hp aracima 17 inc executive janti taktim. Goodyear efficientgrip 2 215 50 17 91 w lastik aldim. Lastiklerin basincini tam 32 yaptim. Ancak sifir arac virajda kayiyor ve lastikler cok sert ve vuruntu yapiyor. Hiz sinifinin orjinali olan V yerine W olmasinin bir etkisimidir, boyle buyuk bir fark olurmu. Yoksa tum exe ve rs ler 17 ile boyle sertmi oluyor. Lutfen anlayan bilen veya deneyen arkadaslardan yardim istiyorum

Nasıl birviraj, yol durumu,zemin durumu, hızınız nedir? çok bilinmeyenli bir bulmaca gibi:)

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de sıfır elegance 182 lik var. Üzerinde fabrikasyon 17 jant var. Lastikler bridgestone turanza fabrikasyon. Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım. 220 ile viraja girdim banamısın demedi.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende de sıfır elegance 182 lik var. Üzerinde fabrikasyon 17 jant var. Lastikler bridgestone turanza fabrikasyon. Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım. 220 ile viraja girdim banamısın demedi.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şikayet konusu lastik Goodyear efficientgrip 2

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Bu testlerde iyi sonuçlar elde etmiş. Lastik ısındıktan sonra bu problemleri yapıyorsa gerçekten ilginç bir durum. Altında aynı lastikten kullananların yorumlarıda var.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri