Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Fiyat arabayı teslim alacağın günün fiyatı. Ötv işi hikaye. Halk arasında piyasa düşsün diye uğraşan bir kitlenin çabası. Toyotayı aradım o da aynı şekilde araç olmadığını eylül ekime ancak geleceğini söylüyor.bu satış rakamları varken ötv niye düşsün.

bir vurgun bu sevda

Fiyat arabayı teslim alacağın günün fiyatı. Ötv işi hikaye. Halk arasında piyasa düşsün diye uğraşan bir kitlenin çabası. Toyotayı aradım o da aynı şekilde araç olmadığını eylül ekime ancak geleceğini söylüyor.bu satış rakamları varken ötv niye düşsün.

bir vurgun bu sevda

Hocam Mart-nisan aylarında burda forumda vardı İstanbul MARMARA yada PARK bayiinden bi arkadaş akrabasına ve kendine almıştı zam gelmeden kapora vermiş ve zam gelincede aradaki farkı yansıtmamışlardı bakacağım bulursam yazarım burdan 4 ay sonrasına gün verip belirsiz bırakmalarıda abesle iştigal gibi geliyor ÖTV indirimi çıkıcak fakat ZAM YAPARAK arayı kapatacaklar çünkü 2018 kasım 10 da aldığım 129 a exe eco yu alırken ÖTV indirimi vardı fakat Aralık 15 de arkadaşıma almaya gittimizde 142 fiyat vermişti ayışığı bunun gibi olur diye tahmin ediyorum

Hürmetler

Aracım Bayide şuan, Ödemeyi Temmuza sarkıtıp Trafik çıkışını Temmuz yapayım diyorum. Hem MTV'den avantajım olur hem de ÖTV gelirse faydalanırım.
Sizce nasıl olur? Yalnız arabasızlık da çok zormuş...

Aracım Bayide şuan, Ödemeyi Temmuza sarkıtıp Trafik çıkışını Temmuz yapayım diyorum. Hem MTV'den avantajım olur hem de ÖTV gelirse faydalanırım.
Sizce nasıl olur? Yalnız arabasızlık da çok zormuş...
MTV ücretini bayi aracı satarken fiyata koyuyor diye biliyorum. Boşuna beklemeyin isterseniz.

2013 yılında VW Doğus Oto Golf için sıraya yazacam ve geldiği zamanki fiyattan teslim ederim başka birşey yapamam dediği için Honda Civic almıştım (iyiki de öyle olmuş :) ), şimdi de Honda sıraya yazmaya başlamış, cidden şaka gibi :unsure:
90lardaki gibi gazete kuponuyla araba versele tam olur :ROFLMAO:

2013 yılında VW Doğus Oto Golf için sıraya yazacam ve geldiği zamanki fiyattan teslim ederim başka birşey yapamam dediği için Honda Civic almıştım (iyiki de öyle olmuş :) ), şimdi de Honda sıraya yazmaya başlamış, cidden şaka gibi :unsure:
90lardaki gibi gazete kuponuyla araba versele tam olur :ROFLMAO:
Aynı yıl bende polo için gitmiştim, bana da dört ay sonra teslim ederiz ve o gün ki fiyattan alırsınız demişlerdi ?

Geçen gün arkadaşım İstanbul Mutluhandan sormuş net fiyat vermiyorlar ve araç eylül ekimden önce yok diyorlar 2020 exe eco için 215bin tl demişler

bir vurgun bu sevda
ayrıca şuanda devletin ötv indirimi yapacak durumu yoktur emin olun bu pandemi süresince ekonomi çok kötü oldu

Geri