Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Maalesef eskisi gibi değil. Müşteri ödüyor MTV'leri. Her Satış Temsilcisinin Masasında kocaman tabela var. MTV müşteriye aittir diye.
Aracımı p.tesi aldım. Kocaeli haldiz dan. Liste fiyatı üzerinden aldım ve 6 aylık mtv yi bayi ödedi. Hatta temmuzda teslim edelim boşuna temmuzda vergi ödemeyim dediler. Araca ihtiyacım olduğu için mecbur teslim aldım. Bu mtv olayı bayiye göre değişiyor heralde.

Aracımı p.tesi aldım. Kocaeli haldiz dan. Liste fiyatı üzerinden aldım ve 6 aylık mtv yi bayi ödedi. Hatta temmuzda teslim edelim boşuna temmuzda vergi ödemeyim dediler. Araca ihtiyacım olduğu için mecbur teslim aldım. Bu mtv olayı bayiye göre değişiyor heralde.
İlk mtv'yi ödemek zorunda oldukları için Temmuz veya Haziran ayında teslim etmeleri onlar için farketmiyor.

Ilk mtv yi ödüyorlar zaten ama temmuzda teslim edip 2.taksiti de ödemeyi teklif ettiler.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam Temmuzda sadece Temmuz mtv'sini ödeyecekler. Araç yılın ikinci yarısında satıldığı için ilk taksidi ödemeyecekler. Bayiler sizin düşündüğümüz gibi iyimser değiller. Madem bu kadar iyi niyetliler, aracı teslim aldınız Temmuz mtv'sinide onlar ödesin gelecek ay ?

Hocam ya tersi olursa
Temmuz zamlı olursa mtv ödemek daha karlı olur
Araca %4 zam gelse ortalama 5 bin civarı artış olacak
Mtv ödemek daha karlı olur
Aracım Bayide şuan, Ödemeyi Temmuza sarkıtıp Trafik çıkışını Temmuz yapayım diyorum. Hem MTV'den avantajım olur hem de ÖTV gelirse faydalanırım.
Sizce nasıl olur? Yalnız arabasızlık da çok zormuş...

Bu süreçte liste fiyatından araç alabildiyseniz ne mutlu size, hangi donanımı aldınız acaba

Civic eco elegance 192bin tl + en az 7bin tl aksesuar iteliyorlar. Mecburen aldik. 13-16 temmuz teslim diyorlar. Ayrica zam gelecek diyorlar. Fiyat 205-210bin bandinda olacakmis.

Honda haric diger firmalar ithal olsun yerli olsun son 2 ayda 40-50 bin tl arasi zam yaptilar ,mesela focus modeline yaklasik 45 bin tl zam yapildi ,1.0 st line focus 250 bin tl ve civic kadar donanimi bile yok ayrica clio nun 190 bin tl oldugu yerde civic gercekten ucuz diye dusunuyorum.Sonuc olarak civicede temmuz ayinda ciddi bir zam gelecektir.

Civic eco elegance 192bin tl + en az 7bin tl aksesuar iteliyorlar. Mecburen aldik. 13-16 temmuz teslim diyorlar. Ayrica zam gelecek diyorlar. Fiyat 205-210bin bandinda olacakmis.

Her ay zammı olur hocam her bayiye gidene bunu söyleyip zam gelecek diye alıştırıyorlar herhalde zam zam diyerek almaya yönlendiriyorlar aksesuar daki fiyat fırsatçılığını saymıyoruz bile daha
Pazartesi ÖN SAĞ SOL Güneşlikleri açınca gelen TRİM sesi için bayiye gideceğim (AİRBAĞ KABLOSUNDAN GELEN SES yapıyor) HANGİ ŞEHİR VE BAYİİ OLDUĞUNU yazarım burdan bakalım satışdaki arkadaş neler anlatacak bu zam konusunda veya araç geliş gidişleri için

Hürmetler

Geri