Civic FB7 Rampa perfonmansı

Aracınız
Önce aldığımız arabayı tanımalı ve almadan önceki beklentilerimizi belirleme iz gerekir. Honda rampa da gitmiyor deniyor ama nasıl gitmiyor? Mesela Geçen gün 2010 focus manuel 5 vites 1.6 Prince lpg li kullandım. Evet rampa da bayılmıyor. Çünkü 4000devirde anca 130 yapıyor. Bende de 2015 otomatik LPG'li civic var. Ben aynı rampa ya 4000devirle girsem nolur? Focus arkamdan el sallar. Focus 5.vites 2500 devirde anca 90-100 yapıyor ve anında 4. Vitese düşüyor. Atmosferikte en iyi yine vtec tir arkadaşlar. Turbo alan arkadaşlar da sonradan lpg taktırmak istiyor ve acaba lpg turbo ya zarar verir mi diye soruyor. Ekonomi istiyorsan bizim motor 10numara. Performans istiyorsan turbo al. O da yakıt fiyatlarını düşünecek olursak ekonomiden uzak bir tercih oluyor. Şöyle ki 2010süperb 1.4TSI Manuel 6 vites araçla Balıkesir - kayseri gitgel uzun yolda 800 TL benzin yaktı. Honda mı bir kez daha sevdim ❤️?

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen katiliyorum hem yakit olarak hemde sikinti yonunden kafamiz rahat bide o rahatligi ben baska arabada bilamiyorum

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=9734]Hondacigobel123[/MENTION] 2015 fb7 otomatik elegance satıyorum ben daha 20 bin km de. İstersen konuşalım

Civic FB7 Rampa perfonmansı

Turbo arabalarla turbo benzinli arabaları karşılaştırın lakin sizin o dizel rampadA rakip tanımaz dediğiniz araçları turbosu manavda takılmış yazılımı çiğ köftecide atılmış TOFAŞ'da geçebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sefik

0
Yokuş yukarı 56 km hızla giderken madara olmamak için sporta alıp aynı anda bi de vites küçültünce araçta ilk kez vites büyüt ikazı gördümSanki çok zorlamamak lazım. Olmuo işte

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Turbo arabalarla turbo benzinli arabaları karşılaştırın lakin sizin o dizel rampadA rakip tanımaz dediğiniz araçları turbosu manavda takılmış yazılımı çiğ köftecide atılmış TOFAŞ'da geçebilir

Tam cevap işte. Her arabayı kendi sınıfında değerlendirmek lazım. ?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Bu muhabbetler tadında olsa inanınki çok tatlı olacak ama kırıcı kinayeli öngörülü sözler oldumu olmuyor

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=9734]Hondacigobel123[/MENTION] ben 2015 fb7 elegance otomatik satıyorum. Beyaz 20bin KM'de. İstersen konuşalım

Aracınız
Her ne kadar son profesyonel olmayan son kullanıcılar bazı deneyimler çoğunlukla objektif olmayan kriterler e göre yorum yapsakta araçların performansları tamamen mühendislik kıstaslara göre ölçülür

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
es7deki performansı sadece fb7de değil diğer atmosferiklerde de alamazsın. Es7 nin kasası da hafif bi kere. Şanzıman kısa. 3100devirde 100ü görüyo. İzmir manisa yolunda 5 kişi 5.viteste sabit 100le çıkıyorum. 3/4 gazı da geçmem devri sabit

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Soru es7 ile fb7 kıyası soruluyor. İkisi de benzinli. Dizel muhabbeti ediliyor. Konu almış dizel benzin kıyasında devam etmiş. ?
Es7 kullanıcısı olarak. Gaz kelebeği telli olması vede vites aralığının kısa olmasından + kasa hafifliğinden rampada daha iyi olacağı kanaatindeyim. Dezavantaj hız sabitleme yok ses izalosyonu fena donanım çok az vs. Fb7 konfor ve donanım bazında çok daha iyidir. Rampada vites düşür devir yükseltip çıkarsın. Tercih sizin...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri