Ev alacağım için fc5 aracımı satacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayirli olsun hocam, umarim evini alabilirsin. Muhalif olmak degilde bilgi vermek adina fiyati fazla bulabilirler birkac gun once bir arkadas 7 bin km de 103 bine aldim demisti konusunu inceleyebilirsin.
Fc5 2017 exe fiyat.
https://www.civictr.com/showthread.php?t=11134

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu arada o 103 bine alan arkadaşa sorun almışmı birde resme yeni baktım kapı kolları Exe de kromdur orjinalde onda Krom değil gibi birde içini atsa size arkadaş daha iyi anlaşılır elegance mi exe mi bana o araç exe değil gibi geliyor .

kayhanbozkus

0
Yönetici
Diger yorumlari da keske okusaydiniz da kendinizi savunur pozisyona girmeseydiniz. [MENTION=5434]Alp_er Tunga[/MENTION] mal senin ister bedavaya ver istersen sifir fiyatini yaz paylasim yapmissin fikirlere de saygi duymak lazim. Sadece kiyaslama yapti arkadasimiz ve sonrasinda da ekledi zaten kendi dusuncesini ayrica araciniz benzinli mi lpgli mi onu da belirtin lutfen.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Diger yorumlari da keske okusaydiniz da kendinizi savunur pozisyona girmeseydiniz. [MENTION=5434]Alp_er Tunga[/MENTION] mal senin ister bedavaya ver istersen sifir fiyatini yaz paylasim yapmissin fikirlere de saygi duymak lazim. Sadece kiyaslama yapti arkadasimiz ve sonrasinda da ekledi zaten kendi dusuncesini ayrica araciniz benzinli mi lpgli mi onu da belirtin lutfen.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Savunmak değil yoruma yorum yaptım 26.000 dolarlara Aldığım arabayı ben şuan zararına satıyorum buna bu pencereden bakmak gerek lpg yok aracımda lpg ki araca hiç binmedim zaten binmem de

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Farkında iseniz bende yoruma başlamadan önce arkadaşlar herkese saygı duyarım diyerek başladım

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=5434]Alp_er Tunga[/MENTION] 26000 dolara aldigin arabayi hondada su anda zararina satiyor o zaman dogru mu ? Kendiniz demissiniz 172 bin ediyor ama sifiri 139 bin diye. Dolar hesabi yapmak bence su anda dogru degil sonucta dolar verip almadiniz Turk Lirasi ile aldiniz araci.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

[MENTION=5434]Alp_er Tunga[/MENTION] 26000 dolara aldigin arabayi hondada su anda zararina satiyor o zaman dogru mu ? Kendiniz demissiniz 172 bin ediyor ama sifiri 139 bin diye. Dolar hesabi yapmak bence su anda dogru degil sonucta dolar verip almadiniz Turk Lirasi ile aldiniz araci.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Dolar şuan kaç biliyormusunuz 6.54 den 6.04 de düştü şuan ülke böyle bir durumda .
Ben aracı alırken dolar verdim o günkü kurdan tl ye çevirdiler .
Benden dolar çıktı sonuçta
Ve tekrar söylüyorum fiyatlar dahada artacak bana göre öyle
Şuan sıfır araç fiyatı hala düşük ve yükselecek

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

2 deki Açıklama sonrası dolar 0.5 tl değer kaybetti ve öngörülen dolar 7 lirayı görecek düşüp çıkarak o raya gelecek

kayhanbozkus

0
Yönetici
Siz dolar vermissiniz bu kimseyi baglamaz. Su anda araciniz sifir fiyati dolar bazinda yaklasik 22 bin dolar civari. Her neyse umarim Allah gonlunuze gore verir. Bu arada sifir fiyatindan anlasildigi uzere araciniz da BENZINLI ... Bunu da ekleyelim bilgilere ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
2 deki Açıklama sonrası dolar 0.5 tl değer kaybetti ve öngörülen dolar 7 lirayı görecek düşüp çıkarak o raya gelecek

Degisen pek birsey olmadi
Dolar dustu faizler artti
Suan faizler 2.50 civarinda
Ocak ayinda 1.18 - 1.40 arasiydi
Ihtiyac ve tasitlar

Boylelikle alim gucu duştu

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Civic Eco LPG/Benzin'li modelinin fiyatına dolar olarak bakarsak şu an için 2016 Ekim fiyatına göre yaklaşık $6600 dolar daha UCUZ! Detaylar ekte. (86bin - 134 bin ve 3,05 - 6,17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri