Ev alacağım için fc5 aracımı satacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Dolar aracı aldığınız 3,54 ken şuan 2,15 lere gelseydi aracınızda indirim yapacak mıydınız? Aslında anlattıklarınızla aracınızın satışını engelliyorsunuz,ben şahsen 125 bin verip araç alacak olsaydım ve doların,araç fiyatlarının artacağı kesinse gider sıfırına 140 verirdim. 125 veren 140 ı da verir.Fiyatlar artacak o yüzden böyle yazdım demek pek mantıklı gelmedi açıkçası,fiyatlar artıkca satın ozaman sıfırı 179 olacaksa sizin aracınız da en kötü 150 eder kâr bile yaparsınız bende araç alırken 50 ton buğday satmıştım , buğday fiyatları ne durumda acaba işin şakası bi tarafa da mal sizin malınız 200 de istersiniz bedavaya da verirsiniz hocam arkadaşlar da bende kendi fikrimizi söyledik sadece. Alım satım lpg derken araç 130-135 bine çıkacak alan kişi için o yüzden sizin aracınıza yönelmesi için bişeylerin cazip gelmesi lazım. O da anca fiyat ile olur demek istenilen bu.

iPhone cihazından gönderildi.

Aracınız
Honda Civic Eco LPG/Benzin'li modelinin fiyatına dolar olarak bakarsak şu an için 2016 Ekim fiyatına göre yaklaşık $6600 dolar daha UCUZ! Detaylar ekte. (86bin - 134 bin ve 3,05 - 6,17)
Zamaninda kaziklandikmi o zaman

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda Civic Eco LPG/Benzin'li modelinin fiyatına dolar olarak bakarsak şu an için 2016 Ekim fiyatına göre yaklaşık $6600 dolar daha UCUZ! Detaylar ekte. (86bin - 134 bin ve 3,05 - 6,17)

Aynen kardeşim . İnsanlar pahalı diyor çok arttı diyor lakin bu pencereden bakmıyor gibi.
Şuan arabanın fiyatı iki katı olmalı ama olacak oraya gelecek ve ne demek istediğimizi anlayacak.
Çevremdeki herkese diyorum dahada artacak böyle kalmayacak .
Düşecek diye bekleyenler varsın beklesin hüsrana uğrayacaklar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dolar aracı aldığınız 3,54 ken şuan 2,15 lere gelseydi aracınızda indirim yapacak mıydınız? Aslında anlattıklarınızla aracınızın satışını engelliyorsunuz,ben şahsen 125 bin verip araç alacak olsaydım ve doların,araç fiyatlarının artacağı kesinse gider sıfırına 140 verirdim. 125 veren 140 ı da verir.Fiyatlar artacak o yüzden böyle yazdım demek pek mantıklı gelmedi açıkçası,fiyatlar artıkca satın ozaman sıfırı 179 olacaksa sizin aracınız da en kötü 150 eder kâr bile yaparsınız bende araç alırken 50 ton buğday satmıştım , buğday fiyatları ne durumda acaba işin şakası bi tarafa da mal sizin malınız 200 de istersiniz bedavaya da verirsiniz hocam arkadaşlar da bende kendi fikrimizi söyledik sadece. Alım satım lpg derken araç 130-135 bine çıkacak alan kişi için o yüzden sizin aracınıza yönelmesi için bişeylerin cazip gelmesi lazım. O da anca fiyat ile olur demek istenilen bu.

Ben istediğim Evi bulmamış olsam aynen öyle kardeş satmak akıl işi değil satmam zaten.

Beklerim 2019 nisanda mayısta satarım alan artık KAR etsin gözümüz Yok helali hoş olsun

15-20 bin düşük rakam değil kardeş onu bırak 5 bini bulamayan insanlar var Allah herkese çok para versin de benim arabam varsın satılmasın herkese Allah sıfır araba nasip etsin

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Ben istediğim Evi bulmamış olsam aynen öyle kardeş satmak akıl işi değil satmam zaten.

Beklerim 2019 nisanda mayısta satarım alan artık KAR etsin gözümüz Yok helali hoş olsun

Söylediklerinizde %100 haklısınızdır ona itiraz eden yok ama ŞUAN için aracın sıfır fiyatı 140 bin tl ise 125 bin pahalı gelmesi normal bişey. 15 bin tl için 2.ele yönelen olmaz pek. Kaldı ki bi çok kişi de bayiden kredi kullanıyor. 2. Elde kredi durumu nedir bayilere göre ne kadar fark vardır bunlar da önemli. Sizin aracınıza(2. Ele) kredi puanı yüksekse ve bayiden 15 bin fazla kredi kullanıp 4 yılda aradaki fark 7-8 bine düşüyorsa mantıklı olan sıfıra yönelmek olur. Çoğu kişi de en ince detayına kadar bunun hesabını yapıyor. Siz fiyatınızı dolar artacak araç fiyatları artacak olarak görüp ona göre yazıyorsunuz belki ama ŞUAN durum bu. Aracınızı satmadığınızda ev aldığınızı düşünün , aracınızı satarak ev aldığınızı düşünün, aracı satmadan ev aldığınızda ödediğiniz faiz aracınızı 5-10 ucuza verdiğinizde zararınıza rağmen kâr görünüyorsa pek takılmayın bence.

Bu arada unuttum yazmayı bizim ülkemizde dolar kolay kolay düşmez düşsede çıkar hemen . Alım satım 200 lira gider servislerin taktığı lpg ti araştırın İzmir’de takan yer benim arkadaşım zamanında lpg farkı 6 bindi şimdi 15 bin yapmışlar servisler. Lpg taktıracak olan arkadaş benim selamımla gitmesi yeterli Brc servise dışarı 3500 Se indirimimi yapar veya 2000 ise yine indirimini yapar .
Alan kişi lpg o bu takacaksa ozaman LPG’li fiyatı ile kıyaslasın
Lpg li fiyatı : 156.300 tl onunla kıyaslarsa sevinirim.
130 a mal etse 26.300 yine düşük
135 e mal etse 21.300 tl düşük

21.000 de 26.000 de 15.000 de az para değil

Şaka bir yana kaç para yazayım araç sizin olsa idi
- 5 yıl garantili cam filmi serviste yapıldı
- balık sırtı anten serviste takıldı
- Honda yazılı beyaz ışık 4 kapı eşiği serviste takıldı
- orjinal paspasları bagajda duruyor servisten kauçuk paspas alındı
- bagaj havuzu servisten alındı
- kapılar kilitlenince otomatik olarak açık bütün camları kapatan sanrufu kapatan aynaları kapatan modül serviste takıldı.

Bu araç sizin olsa kaç para istersiniz ?

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen kardeşim . İnsanlar pahalı diyor çok arttı diyor lakin bu pencereden bakmıyor gibi.
Şuan arabanın fiyatı iki katı olmalı ama olacak oraya gelecek ve ne demek istediğimizi anlayacak.
Çevremdeki herkese diyorum dahada artacak böyle kalmayacak .
Düşecek diye bekleyenler varsın beklesin hüsrana uğrayacaklar

Unutmamanız gereken bir konuda var; fiyatı piyasa belirler. İstenilen bedeli piyasayı göz önünde bulundurarak değerlendirmek lazım.
Ayrıca, extralara harcanan paralarıda direk değer olarak katmamak lazım, size hoş gelen birşey başkasına extradan yük olarak gelebilir.

Eğer ben alıcı olsam yapacağım ilk iş fiyasa araştırması yapmaktır, yani malum siteden fiyatlara bakmak. Şu an sizin şartlara uyan 3 ilan görünüyor ve fiyatları 108bin ile 115bin arasında değişiyor. 105-110 bin bandında fiyatlarsanız kolayca satılabilir gibi düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri