Kaput dalgalanma ve c sütunu göçüğü

Arkadaşlar honda, yeni civiclerde kaput dalgalanma ve c sütunu göçüğü problemini çözmüş mü? Sıfır civic alan arkadaşlar, yorumlarınız nedir? Bu konu artık konuşulmuyor? Çözüldüğü için konuşulmaması güzel ama bi çaresizlik söz konusu ise kötü.

Volkoo

0
Arkadasım bu konu tamamen sehri efsanesıne döndü. İnan bana gocuk konusu anti hondacılar tarafından ıyıce abartıldı. Ben bir ay olmadı alalı çok şükür sıkıntı yaşamadım araç bin km de. Almadan önce araştırıp aldım senı anlıyorum fakat bunlar telafiedildi saygılar

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bitti de nasıl bitti, yaptıkları üretim hatasını mı düzelttiler yoksa gelen tepkiler üzerine serviste sıktıkları köpüğü fabrikada mı sıkmaya başladılar buna bakmak lazım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bakmışken diğer markaların sütununada bakalım. İçlerinde köpük mü var yoksa sacı mı kaliteli. Göçük meselesini daha da yayıp araçlarımızın değerini iyice yerin dibine sokalım. Hatta gönüllü birisinin arabasını yakalım.

Bakmışken diğer markaların sütununada bakalım. İçlerinde köpük mü var yoksa sacı mı kaliteli. Göçük meselesini daha da yayıp araçlarımızın değerini iyice yerin dibine sokalım. Hatta gönüllü birisinin arabasını yakalım.

İlk zamanlar honda yanlış yaptı olayı araştırıken kabüllenmedi ama sonra bu işi şov'a dönüştürenler oldu şuanda bu konu kapandı zaten yok artık

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
İlk zamanlar honda yanlış yaptı olayı araştırıken kabüllenmedi ama sonra bu işi şov'a dönüştürenler oldu şuanda bu konu kapandı zaten yok artık

Evet Honda yanlış yaptı, 2 dalgalanma görüpte dünyayı birbirine katanlarda yanlış yaptı. Ver arkadaşım mahkemeye, hatta topluca ver. Bu kadar ifşa ettinde ne oldu. Önüne her gelen arabamın c sütununa bakıyor. Geçen birine dedim bak bak iyi bak pert olmuştur belki. Pert muamelesi görüyoruz böyleleri yüzünden. Millet çatır çatır dsg patlatıyor forumlarda bile gıklarını çıkarmıyolar, sonra vw iyi araba. gel bana anlat sen onu :) Adam patlak dsgsine 2 yıl garanti veriyor. yapsa ya 6 yıl garanti sıkıyosa. Az vw sahipleri gibi olun yahu, arabanızı gömeceğinize övün birazda. Yok kaput horon tepiyo, yok arabam ecüş bücüş oldu. Hafif bir göçük oluştu diye arabanıza pert muamelesini reva görmeyin

Evet Honda yanlış yaptı, 2 dalgalanma görüpte dünyayı birbirine katanlarda yanlış yaptı. Ver arkadaşım mahkemeye, hatta topluca ver. Bu kadar ifşa ettinde ne oldu. Önüne her gelen arabamın c sütununa bakıyor. Geçen birine dedim bak bak iyi bak pert olmuştur belki. Pert muamelesi görüyoruz böyleleri yüzünden. Millet çatır çatır dsg patlatıyor forumlarda bile gıklarını çıkarmıyolar, sonra vw iyi araba. gel bana anlat sen onu :) Adam patlak dsgsine 2 yıl garanti veriyor. yapsa ya 6 yıl garanti sıkıyosa. Az vw sahipleri gibi olun yahu, arabanızı gömeceğinize övün birazda. Yok kaput horon tepiyo, yok arabam ecüş bücüş oldu. Hafif bir göçük oluştu diye arabanıza pert muamelesini reva görmeyin

Olurmu ya 2 yaşında arabada bozulan dsg leri kimse görmez zaten ama honda olunca tık ses gelse sorun olur ne yapcan honda dan beklenti bu yönde sorunsuzluk

Aracınız
2017 Yılı Kasım ayından sonra üretilen araçlarda bu durum artık söz konusu değilmiş ve bu dönem öncesinde üretilen araçlarda ise servis gerekli müdaheleyi yapıp memnuniyetsizliği gideriyor.
Ayrıca kaput dalgalanma gibi bişey çok saçma onuda belirtiyim bugün herhangi bir aracı yıkayın ve kurulayın kuruladığınız bezle tavan ve kaput bölgelerine temas ederken dalgalanma her araçta illaki olur.Marka model gözetmeksizin.
Buraya bazı arkadaşlar yorum yazıyor.Ben yolda giderken 180 km sonrası kaput dalgalanıyordu veya geçen 180 km hız yaptım arananın alt plastik kaplaması açıldı falan gibi. Bir şey yazarken yada ifade ederken kendinizi komik durumlara düşürmeyin lütfen.

Aracınız
Olurmu ya 2 yaşında arabada bozulan dsg leri kimse görmez zaten ama honda olunca tık ses gelse sorun olur ne yapcan honda dan beklenti bu yönde sorunsuzluk

Halamın kaynında dsgli var, görümcemin şusunda var, eniştemin görümcesinin hala kızında var. Gelsinler bana anlatsınlar dsgymiş. Golf ve scirocco kullandım. gider araştırırız ne masraflar açmış. Otobanda giderken boşa atan ve otobanda kabak gibi yolun ortasında bırakan şanzıman görmüşmü göçük diye ağlayanlar. kibritteki ateşi görenler yangın var diye bağırdıda ne oldu acaba?

Geri