Kaput dalgalanma ve c sütunu göçüğü

Olmus gelmiş gitmiş. Adamlar güzel araba yapmış her anlamada ben çok memlunum. Nasip ama keşke daha önce sahip olsaydım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bunlar yuzunden gocuk olmayan arabamda "lan bunlarin burasi gocuyormus tam surasi" diyip parmakla abanilmasi sonucu ufak bi gocugum var artik.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Raiden

0
Aracınız
2018 ocak çıkışlı civic sahibiyim. 2018 mart ayında satın aldım şu ana kadar ne göçük ne de kaput dalgalanması yaşamadım. O sorunu düzelttiler diye biliyorum. Gönlünüz rahat olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Tam FB7 den FC5 e geçecem deyip maddi durumu toparlamaya çalışıyorum, ZAM geliyor arkadaş habire. Her matka modele geliyor tabi oradı ayrı ama zam zam zam bıktık ya

Ben kendi araçlarıma boya korumayı hep kendim yaptım. Opel astra, opel insignia (kardeşimin), fb7 civic boya koruma yaptığım araçlarım. Şimdi de Allah nasip etti fc5 aldım. Eve gelince boya korumasını yaptım. Yok öyle ince sac falan. Sadece ön kaput tasarımdan dolayı bir miktar esnek. Ama sac ince falan değil. Hatta bana kalsa arabanın dışını komple plastik yapsınlar. Çizilen parçayı sök değiştir mis gibi. Deli oluyordum araba içinde sert plastik var diyenlere, sanki orda oturuyorsun. Şimd de yok sac ince yok göçük var. 5,5 sene fb7 de en ufak gıcırtı yoktu. Arkadaşım a200amg aldı 1 ay sonra başladı gacırtılar. Göçük meselesine gelince amcamda da 2017 model var. Ben söyleyene kadar farketmemiş bile. Gösterince de ilk tepkisi yolda bırakmıyor salla gitsin oldu. Ona civici zorla aldırdım. Şimdi yeni kasa çıksa da alsam diyor. Göçerse sıkarlar köpüğü olur biter. Büyüttüğünüz şeye bak. Muadilinden 60bin tl ucuza alıyorsunuz sorun orda. Almayın civic mivik. Gidin başka bişiy alın rahat bırakın bizi. Seviyoz biz göçüğü, lastik sesini. Donanımları ucuza almayı da seviyoruz. Güvenlik dersen ispatlı. Daha ne bekliyorsunuz bir arabadan anlamadım. Almayın kardeşim alman alın. Ama önce bi km77 de moose testleri, iihs den de small overlap testlere de bir bakın.

Ben kendi araçlarıma boya korumayı hep kendim yaptım. Opel astra, opel insignia (kardeşimin), fb7 civic boya koruma yaptığım araçlarım. Şimdi de Allah nasip etti fc5 aldım. Eve gelince boya korumasını yaptım. Yok öyle ince sac falan. Sadece ön kaput tasarımdan dolayı bir miktar esnek. Ama sac ince falan değil. Hatta bana kalsa arabanın dışını komple plastik yapsınlar. Çizilen parçayı sök değiştir mis gibi. Deli oluyordum araba içinde sert plastik var diyenlere, sanki orda oturuyorsun. Şimd de yok sac ince yok göçük var. 5,5 sene fb7 de en ufak gıcırtı yoktu. Arkadaşım a200amg aldı 1 ay sonra başladı gacırtılar. Göçük meselesine gelince amcamda da 2017 model var. Ben söyleyene kadar farketmemiş bile. Gösterince de ilk tepkisi yolda bırakmıyor salla gitsin oldu. Ona civici zorla aldırdım. Şimdi yeni kasa çıksa da alsam diyor. Göçerse sıkarlar köpüğü olur biter. Büyüttüğünüz şeye bak. Muadilinden 60bin tl ucuza alıyorsunuz sorun orda. Almayın civic mivik. Gidin başka bişiy alın rahat bırakın bizi. Seviyoz biz göçüğü, lastik sesini. Donanımları ucuza almayı da seviyoruz. Güvenlik dersen ispatlı. Daha ne bekliyorsunuz bir arabadan anlamadım. Almayın kardeşim alman alın. Ama önce bi km77 de moose testleri, iihs den de small overlap testlere de bir bakın.

Helal hocam çok güzel yazmışsın

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Batur

0
Evet Honda yanlış yaptı, 2 dalgalanma görüpte dünyayı birbirine katanlarda yanlış yaptı. Ver arkadaşım mahkemeye, hatta topluca ver. Bu kadar ifşa ettinde ne oldu. Önüne her gelen arabamın c sütununa bakıyor. Geçen birine dedim bak bak iyi bak pert olmuştur belki. Pert muamelesi görüyoruz böyleleri yüzünden. Millet çatır çatır dsg patlatıyor forumlarda bile gıklarını çıkarmıyolar, sonra vw iyi araba. gel bana anlat sen onu :) Adam patlak dsgsine 2 yıl garanti veriyor. yapsa ya 6 yıl garanti sıkıyosa. Az vw sahipleri gibi olun yahu, arabanızı gömeceğinize övün birazda. Yok kaput horon tepiyo, yok arabam ecüş bücüş oldu. Hafif bir göçük oluştu diye arabanıza pert muamelesini reva görmeyin

Bak şimdi oldu mu dsg onların bir parçası ellerine almadan duramazlar.. gıkta demezler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muadili den 60 bin ucuz mu ☺
Akşam akşam iyi güldürdün be hocam

Yorumlara kızdım rakamı fazla yazmışım:) Ama güldürmek de güzel :) bugün itibariyle 125lik bir golf highline 167.600TL iken 125lik civic 130.850TL. Arada 37bin TL gibi bir fark var ve sunroof da civicin hediyesi. Benim 37bin tl fazla param yok. Bu arada Golf nasıl bir araba hiç bilmem. kötü falan demiyorum. Sonuçta o markanın kült modeli. sadece aynı segment oldukları için yazdım. Hatta yazarken haksızlık olmasın bi de meganeye baktım 1,2 motor 130luk en full için 160.000TL yazmışlar yine cepte var 30bin TL. hadi 308 e de bakalım ahanda 152bin de o yine cepte kaldı 22bin TL. Her türlü donanımı kullanıp, üstüne bir de güvenlik testlerinden geçmiş fakir arabası isteyen Honda alır. Benim 22bin TL bile verecek fazla param yok :) Lastik sesi, teneke, ne derlerse desinler. Ben mutluyum :)

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] sonuna kadar katiliyorum size bu kadar begenilmeyip bu kadar cok satan bir arabaya iyi ki sahibim diyorum :)

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri