LPG de hangi marka önerirsiniz

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
Aracınız
Bu sübap ayarı yaptırdım.Bujiler yaklaşık 200 km dir kullanıyorum.Usta söküp bakmış ve herhangi bir olumsuzluk yok dedi.Yanma gayet iyi dedi.Buji tırnak aralarında islenme yok.Bakalım kullanmaya devam.Orjinalliğinden hala şüpheliyim.Elimde orjinal bir buji olsa karşılaştırma yapabilirim.Denso satan bir yer de bujileri beğendi.Ustanın dedigine göre 2 ay içinde belli eder dedi sahte olup olmadığını.Eğer aynı yerden alıp başka kullananlar da varsa değerlendirme yazarlarsa sevinirim.Sonuçta 1 adet fiyatına 4 tane alıyorsunuz.Bir de ucuz olması kötü olduğu anlamına da gelmez.İthal eden gümrük vergisi+kdv+distiribitör karı+dağıtıcı+satıcı karı derken 10 liralık mal oluyor 50 lira.Malesef vergiler ve kar marjları çok yuksek. edinew arkadaş sen de kullandıktan sinra deneyimlerini yazarsan sevinirim

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
Bu sübap ayarı yaptırdım.Bujiler yaklaşık 200 km dir kullanıyorum.Usta söküp bakmış ve herhangi bir olumsuzluk yok dedi.Yanma gayet iyi dedi.Buji tırnak aralarında islenme yok.Bakalım kullanmaya devam.Orjinalliğinden hala şüpheliyim.Elimde orjinal bir buji olsa karşılaştırma yapabilirim.Denso satan bir yer de bujileri beğendi.Ustanın dedigine göre 2 ay içinde belli eder dedi sahte olup olmadığını.Eğer aynı yerden alıp başka kullananlar da varsa değerlendirme yazarlarsa sevinirim.Sonuçta 1 adet fiyatına 4 tane alıyorsunuz.Bir de ucuz olması kötü olduğu anlamına da gelmez.İthal eden gümrük vergisi+kdv+distiribitör karı+dağıtıcı+satıcı karı derken 10 liralık mal oluyor 50 lira.Malesef vergiler ve kar marjları çok yuksek. edinew arkadaş sen de kullandıktan sinra deneyimlerini yazarsan sevinirim

İnşaallah. Sonuçta seramiği elektrodu mekaniği işçiliği var. Kötü olacağını düşünmüyorum. 40.000 - 50.000 km görürse fena mı olur. 20.000 km görürse kâr ettirir diye düşünüyorum. Hesap küçük olabilir ama sokaktan da toplamiyoruz. Emegimizi harcıyoruz. Selamlar.

arkadaslar merhaba..2012 model 55 bin otomatik aracima lpg taktirmak istiyorum..benzin fiyatlari malum yukseliyor..hangi marka ne onerirsiniz? lpg agzini yakit deposu yerine takiliyor mu?bu hafta taktirmak istiyorum..lütfen yarsimci olunuz

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar merhaba..2012 model 55 bin otomatik aracima lpg taktirmak istiyorum..benzin fiyatlari malum yukseliyor..hangi marka ne onerirsiniz? lpg agzini yakit deposu yerine takiliyor mu?bu hafta taktirmak istiyorum..lütfen yarsimci olunuz

Brc ve atiker düşünülebilir, anlaşacağınız yerden benzin deposu girişine takılmasını isteyebilirsiniz.

yedek lastik nerde kaliyor?bagaj kuculuyor mu?benzin deposuna lpg agzini taktirmak extra ucret istenir mi?bgaj nasil bir hal aliyor acaba resim varsa atabilir misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
yedek lastik nerde kaliyor?bagaj kuculuyor mu?benzin deposuna lpg agzini taktirmak extra ucret istenir mi?bgaj nasil bir hal aliyor acaba resim varsa atabilir misiniz?

Stepneyi yerinde bırakarak başka birtank ile de montaj yaptırabilirsiniz, simit tank takılır ise linkteki gibi bagaja sabitleyebilirsiniz.
Lpg ağzı için extra ücret isterler mi bilmiyorum ama, hatırladığım kadarıyla 2017 yılından sonra takılan yeni lpg sistemlerinde lpg ağzının benzin depo ağzına takılması gerekiyordu.

https://www.civictr.com/showthread.php/5402-Civic-FD6-Stepne-sabitleme

Aracınız
iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hangi markayı taktırırsan taktır önemli olan usta.Prins taktırırsın usta kötü oldu mu arabadan soğursun.Ben atiker grand obdII taktırdım.Genel anlamıyla iyi.Yalnızca klima ve ışıkları açınca rolantide biraz titreme yapıyor.Uzun yolda ve araç full şekilde dolu 26 kuruş civarı lpg tüketimi var.Ama tekrar belirtmeliyim ki bu işte marka degil ustalık ve montaj çok önemli.

Aracınız
İnşaallah. Sonuçta seramiği elektrodu mekaniği işçiliği var. Kötü olacağını düşünmüyorum. 40.000 - 50.000 km görürse fena mı olur. 20.000 km görürse kâr ettirir diye düşünüyorum. Hesap küçük olabilir ama sokaktan da toplamiyoruz. Emegimizi harcıyoruz. Selamlar.
Malesef Ali Expressten aldığım bujiler fake(sahte) çıktı.Bu gün orjinal bujileri distiribitörden aldım.Bariz farklar var.Buji direnci sahtede 2.5 kohm gelirken orjinalde 5 kohm ve üzeri geliyor.Yani orjinal olması gereken.Sahte olmasından dolayı lpg ayarı tutmuyor.Yakıt yuksek.Resimleride ekleyeceğim.Birinci resimde bujinin orta kısmındaki boşluk oval ve yazılar da düzgün.Üçüncü resimde ise kutuda seri numarası baskı şeklinde.Sahtede yok.Ortaki ovallik sahtede yok.Buji dişleri daha düzgün ve pürüzsüz.20180217_004213.jpg20180217_004213.jpg20180217_004111.jpg

Geri