LPG de hangi marka önerirsiniz

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
Malesef Ali Expressten aldığım bujiler fake(sahte) çıktı.Bu gün orjinal bujileri distiribitörden aldım.Bariz farklar var.Buji direnci sahtede 2.5 kohm gelirken orjinalde 5 kohm ve üzeri geliyor.Yani orjinal olması gereken.Sahte olmasından dolayı lpg ayarı tutmuyor.Yakıt yuksek.Resimleride ekleyeceğim.Birinci resimde bujinin orta kısmındaki boşluk oval ve yazılar da düzgün.Üçüncü resimde ise kutuda seri numarası baskı şeklinde.Sahtede yok.Ortaki ovallik sahtede yok.Buji dişleri daha düzgün ve pürüzsüz.Ekli dosyayı görüntüle 5384Ekli dosyayı görüntüle 5384Ekli dosyayı görüntüle 5385

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen benim aldiklarima benziyor. 4 asetin dordudemi dusuk direnç çikti. tirnak araligi falan diyorlar. direncle bir ilgisi varmi ?yoksa tel, sarim vs. ile mi ilgili ?
ilk defa sikayet edene rastladim. gecmis olsun.

SM-C9008 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aynen benim aldiklarima benziyor. 4 asetin dordudemi dusuk direnç çikti. tirnak araligi falan diyorlar. direncle bir ilgisi varmi ?yoksa tel, sarim vs. ile mi ilgili ?
ilk defa sikayet edene rastladim. gecmis olsun.

SM-C9008 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tırnak aralığı 1.1 mm.Orjinalde de sahte de aynı.Fakat tırnak aralığı düşürüldüğünde bujinin özelliği kayboluyor.Bende çinden gelen bujilerin tırnak aralığını daraltmıştım ama hata etmişim.Birkaç büyük otogaz dönüşümü yapan ve aynı zamanda hem lpg bujisi satan hem normal buji satan yerlerle görüştüm.Orjinal buji ne ise onu takın dediler ve tırnak aralığını da düşürmemem gerektiğini söylediler.Buji direnleri sahte olanların hepsinde 2.5 kiloohm civarı.Gerçekler ise 5.2 kiloohm dan yukarı.Ngk nın sitesindede en alt satırda yazıyor.Bu gün bujileri değiştireceğim ve ikisinin bir arada resimleri çekip koyacağım.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ebayir

0
Şuanki fiyatlar ile 28 ile 35 kuruş arasında yakıyor. Ortalama 30 kuruş civarında
not LPG’yi 2.93 den aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bu araçla devamlı işe git gel ve istanbul trafiği yaşıyorsanız 30-35 krş biraz atmasyon olur. Bu şekilde bir kullanımda ortalama 40 krş tüketimi var lpgde..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aracınız
Arkadaşlar bu araçla devamlı işe git gel ve istanbul trafiği yaşıyorsanız 30-35 krş biraz atmasyon olur. Bu şekilde bir kullanımda ortalama 40 krş tüketimi var lpgde..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam benim işe gidip geldiğim şehir içi bindiğim yer Eskişehir :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri