Civic FC5 Makyajlı Fc5 civic füme mi beyaz mı?

Hocam renk işi tamemen zebk meselesi fakat benim aracim beyaz ve aksesuarlı. Arkadaşlarım senin aracin cok değişik duruyor diyorlar.( bunu almadan once tercihim maviydi fakat böyle yakisan aksesuar olunca maviden sogidum suanda)

akif

0
Aracınız
Hepinize teşekkürler arkadaşlar aslında karar vermiştim sonra kararsız kaldım düşününce. Bayi de yan yana görünce füme dedim çünkü beyaz araba siyah jantlar ile albenili görünmüyordu füme daha bir hoş gözüktü gözüme ama beyaz fb7 kullanmış biri olarak beyazın rahatlığını düşününce misal olarak aşk evliliğimi mantık evliliğimi ikilemine düştüm, ah be honda 17'' dharkan jantları niye standart yapmazsın :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar fc5'in cvt şanzımanına o kadar laf ettim ettim ama fiyatlar ve benim ekonomik şartlarım doğrultusunda eco elegance makyajlı fc5'e geçicem kısmet olursa. Sizlere sorum beyaz ve füme olarak iki seçeneğim var fb7 beyazdı fc5 füme olsun diye bir tık daha yakınım çünkü makyajlı kasada siyah jantlar fümeyle daha uyumlu görünüyor. Sizlerin de fikrini almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.

IMG_7558.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Kararımı füme'den yana kullandım arkadaşlar. Yarın benim fb7'nin satışını verdikten sonra çamkıran'da prosedürleri tamamlıcaz. 10 Ocak'ta teslim edebileceklerini söylediler. Buradan fotoğraf paylaşırım bir aksilik çıkmazsa inşallah.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bence kesinliklikle beyaz hem boya yönünden hemde 2. el olarak satacağınız zaman avantajını görürsünüz. Düşünün koyu renkli bir aracınız var ve çizildi direk sırıtacak, koyu renkler güneşi çok çeker yazın boya güneşten yandı direk sırıtacak. Zaten bu kasaya en çok yakışan renkte Beyaz ikinci olarak ise Gümüş gri tavsiye derim. Beyazı buzdolabına benzeten arkadaşlar var :D bende diğer renklerin sönük olduğunu düşünüyorum bu zevk meseledir o yüzden kimin zevkine ne uyuyorsa onu alsın diğer renkleri kaka öcü demek yanlış. Saygılarımla.

akif

0
Aracınız
Bence kesinliklikle beyaz hem boya yönünden hemde 2. el olarak satacağınız zaman avantajını görürsünüz. Düşünün koyu renkli bir aracınız var ve çizildi direk sırıtacak, koyu renkler güneşi çok çeker yazın boya güneşten yandı direk sırıtacak. Zaten bu kasaya en çok yakışan renkte Beyaz ikinci olarak ise Gümüş gri tavsiye derim. Beyazı buzdolabına benzeten arkadaşlar var :D bende diğer renklerin sönük olduğunu düşünüyorum bu zevk meseledir o yüzden kimin zevkine ne uyuyorsa onu alsın diğer renkleri kaka öcü demek yanlış. Saygılarımla.
Hocam güneş yanıkları kuş pisliklerine karşı 2 yıl garantili seramik kaplama dahil alıyorum bu yüzden bu konuda içim rahat. Fb7 beyazdı taş izi ve çizikler koyu renk kadar olmasa da onda da belli oluyor. En önemlisi makyajlı kasa da jantlar siyah o yüzden beyaz renkle 16 inç küçük siyah jantlar uyumsuz duruyor füme renge göre ama dediğiniz gibi renk konusu çok kişisel birşey yorumunuz için teşekkürler.

Geri