Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
bu göçük olayı hallolali çok oldu. Servislerde 100 tl karşılığında dolgu ile hallediyorlar. Her marka arabanın kusurları var. Bunu fazla dert etmeyin bence.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Bende bu aracin sahibiyim ve gocuk mevcut. Ancak oyle abartildi ki sanki gocuk gocuk degil çukur var gibi ve bu tepkileri gordukce biraz moralim bozuluyor artik. 100bine eşşek gibi geniş lpg li ve uzun omur motor ve sanzmn sorunsuz araca bniyorsunuz. Ve sanki sadece bu arac 100 binde diger araclar 50 bin tl.

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tr nin en büyük bayilerinden birinin müdürü ve musteri diyaloğu..
(X)müşteri
(Y) bayi yetkilisi

(X) merhaba

(Y)merhaba abi

(X)adamların dediği para istemezsek hatamızı kabul ettik anlamına gelir.

(Y) avukat tarafından bununla ilgili para istememiz gerekir deniliyor. Müşterilerden tepki alırız dedik. Bununla ilgili çözüm üretmeye çalışıyoruz. Gerekirse bayiler kendi bünyelerinde yapacak ücret almadan diyor adamlar. Şu aşamada para isteneceğine yönelik bi konuşma oldu.

(X )şimdi eğri oturalım doğru konuşalım.bu arabalarda yani bizim üretimler de hata olduğu kesin. Ya malzemeden var yada başka birşeyden var. Ya da senin dediğin gibi başka birşey var. Başka markada olmuyor.Bu kadar insan kendi dokunup yapmadı ya bunu. Hadi dokundum diyelim göçmemesi lazım.

(Y) sen istediğin kadar dokunmadım de.

(X )hadi dokundum diyelim.

(Y) göçmesi anormal. Olmaması lazım.

(X) bi problem var.

(Y) var tabi problem.

(X) saç kalınlığında bi problem var.

(Y) ister saç kalınlığı de ister destek yok de var bir problem.şu samimiyetime inan ben insanların serzenişlerini haklı buluyorum abi. Bugün yüzbinlerce liralık arabaya para vereceğim araç göçecek bende arıza yaparım. İnsanlar bu konuda sonuna kadar haklılar.burada konu şu araba kendi kendine mi göçüyor orada dış etmenle mi göçüyor. Honda da bu kısmın kendi kendine göçmediğini ispat etmiş sanayi bakanlığına almış kalitede sorun yok belgesini. Konuşmaya kalkıyor adam. Arkadaşım dedik orada ne konuşuyoruz biz geçen ay 25 aracı iptal ettim. 2 milyonluk satış iptal olmuş. Sen hala dedim bu göçük bizim hatamızmı değilmi onu konuşuyorsun dedim. Bugün başka markaların sacına dokununca göçüyor mu dedim. En aşağımızdaki marka göçmüyor dedim. Senin sacın göçüyor dedim. Tamam dış etken olsun onun bir toleransı var elimizle dokununca göçmeyecek. .Si..... gibi kaldı orada. Cebap veremiyor orada.Abi en sinir olduğum ne biliyormusun. Tamam seni inandırmaya çalışıyor İb..... beni niye inandırmaya çalışıyorsun. Sen bana diyeceksin böyle bir sorunumuz var bunu birlikte düzeltmek zorundayız. Bu operasyonu bayi olarak bana bedavaya yaptırmak istiyor. İşi spekule edip bana bedavaya getirmek istiyorlar. Algı operasyonu yapıyor.....

(X) benim akrabam aldı sizden araç. 3 defa. 10 yıllık bir muhabbet. Sizin oradan ayrılan bir kişi varmış. Onun arabada da var aynı sorun. Bende size yeni geçtim başka arabam vardı başka marka. Akrabam diğer honda araçlarım da olmadı da bunda neden oldu diyor.

(Y) kalite sorunu yok diyo adamlar .... Yok ....a....K. ....kullanmışsın s.... gibi sacı orayı dokununca göçüyor. Almışsın Bakanlıktan onayı. Aldığın onay paramı 2 milyonu geri getirmiyor. Senin o yazı benim araç satışımı hızlandırmıyor ki. Benim garajda 100 aracı satıp parayı dönüştürmem lazım.işe dönmem lazım. Asıl mağdur kim biliyormusun bayi. Satamıyorum aracı.sen satıyorum dersin satarsın abi.

(X)satışlar durdu dimi.

(Y)satışlar durdu tabi. Adamlar servise gelmiyor abi. Bakıma gelmiyor. Satışı vurdu servisi vurdu adamlar aksesuar taktırmıyor abi.

(X) bunların sebebi honda ama. Sen orda si... sacı kullanmışsın. El insaf yani. Bayi de haklı müşteride haklı.

(Y) müşteri sonuna kadar haklı.

(X) ben devlet memuru adamım.

(Y) abi senin haklılığını tartışmıyorum bile. Senin zararın olmaz abi. Sen satarsın ben elimdekiyle kalıyorum. Psikolojimiz bozuldu. Patron bana ben patrona bakıyorum..hergün sinir harbi yaşıyoruz.honda çözsün diye bekliyoruz.

(X)diyorlar ya şu aya kadar olanlarda var şu aydan sonrakiler de yok. Şimdi birader bu zamana kadar kaç tane araç sattılar tahminen 2017 de.

(Y) 18000 tane araç satıldı bugüne kadar. Bu araçların 16500 tanesinde bu sorun olma ihtimali var. Git bas parmağını göçsün. Değiştirmez abi. Çözümü buldular. Ama bana o araçları düzeltmek için 1000 lira para ödemesi lazım. Ödemek istemiyorlar. Ben teknisyeni işini bıraktıracağım göçük enjeksiyonu yaptıracağım günde anca 3 araç çıkarabilirim abi. Sen bana para vermezsen olmaz. Bu işi yapacak adamında teknik bilgisinin iyi olması lazım. En iyi adamımı bu işe ayıracağım. Zaten kaportacı iyi eleman bulamıyorsun. Honda titiz adamı eğitecek bu adam bu işi yapar onayı verdikten sonra yapacak. Yoksa o adama yaptıramayız.

(X) biz şimdi samimiyiz. Burada üretim hatası var bitti yani.

(Y) burada üretim olması bize bişeyi değiştirmiyor. Şu anda ürettiklerinde sacı kalınlaştırmadı.

(X) ama desteği arttırdı.demekki üretim eksiği oldu.

(Y) evet üretim eksiği oldu.

GT-I9295 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] bu arkadasa insanlara ukala deme hakkini kim veriyor ? Ogrenebilir miyim ?

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5

Geri