Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
[MENTION=10335]ONUR-RS[/MENTION] sifiriyla degisti derken ? Bunun ne sekilde oldugunu anlatarak surda magdur olan insanlara bir yol gostermelisin.

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5
Gerek yok ki anlatmaya madur burda madur goremiyorum. 800 kusur basvuru varmis burdakilerin hepsi bence oylesine muhabbet icin madurum diyor. Gercekten madur olsa atanan bilirkisi karari neticesinde mahkeme kararinca araclarini degisiyor olurlardi. Burdakiler yalnizca hayiflaniyor. Buraya 1 milyon kisi yazsin oyle boyle diye sonuc ne sonuc tavsan daga kusmus dagin umrunda mi.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Nasil yok ya. En basiti forum yoneticisi [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] 'in aracinda gocuk oldugunu biliyorum.

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5

[MENTION=10335]ONUR-RS[/MENTION] [MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Ben süreci takip etmiyorum, açıkçası göçük kısmını da çok umursamıyorum umursuyor olsaydım bile bile aracı almazdım.
Mahkeme kararı ile sıfır araç verilme kararına da inanmıyorum, sadece şu olabilir problemli bir kaç aracı Honda Türkiye incelemek için sıfırı ile değiştirmiş olabilir, onun haricindekiler insanların hayali.

[MENTION=10335]ONUR-RS[/MENTION] [MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Ben süreci takip etmiyorum, açıkçası göçük kısmını da çok umursamıyorum umursuyor olsaydım bile bile aracı almazdım.
Mahkeme kararı ile sıfır araç verilme kararına da inanmıyorum, sadece şu olabilir problemli bir kaç aracı Honda Türkiye incelemek için sıfırı ile değiştirmiş olabilir, onun haricindekiler insanların hayali.
Arkadaş agresif.
Garip laflar ediyor.
Kendisi gibi düşünüp hareket etmeyenlerin saygıyı hak etmeyeceğini sanıyor.
Pek muhatap alınası değil.
Cevap hakkımdan öteye geçmiyorum.

Mutlu kahramanlıklar!

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş agresif.
Garip laflar ediyor.
Kendisi gibi düşünüp hareket etmeyenlerin saygıyı hak etmeyeceğini sanıyor.
Pek muhatap alınası değil.
Cevap hakkımdan öteye geçmiyorum.

Mutlu kahramanlıklar!

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE [MENTION=196]Mesudum[/MENTION] hocam agresiflikten falan degil rs kullaniyorum cok memnunum aracimda boyle bir problem zaten yok. Muhattap alinasi degil demissin eyvallah zaten sizin muhattap alip almamaniz yada saygi gosterip gostermemenizde beni ilgilendirmez. Sonucta benim icin dis kapinin dis mandalindan ibaretsiniz. Son olarak sunu demek isterim hepiniz araclarinizi seviyorsunuz zaten çiçek gibi araçlara biniyorsunuz. Araçlarinizi kotulemeyin olan size olur fiyati duser satamazsiniz. Biseyi varsada aracin gidip tutanak tutturup mahkemeye sevkedilmeli olay. Bakin bu sekilde turkiyr genelinde yanlizca 800 kusur basvuru honda tr ye ulasmis. Yani siz burda hayiflanmayin bosyere.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

benim aracımda da var. aylardır yazıyoruz çiziyoruz başvurmadığımız mevki makam kalmadı. 24 nisana düzeltme için randevu aldım ancak o tarihe kadar mahkemeye de başvurabilirim. [MENTION=312]ONUR[/MENTION]_RS mahkeme kararıyla değiştirenler nasıl bir süreç izlemiş bize de yardımcı ol bizde aynı süreci takip edelim...

Görüyorum ki ortak problemler kişisel tartışmalara dönmüş. İsim vermeden herkese tek diyeceğim kişisel sataşmalardan uzak durmanız. Elinde belgesi olan varsa buyursun, girişimleri olan varsa süreci paylaşsın. İlla sataşacaksanız da bana söylenin. Hepinize saygılar

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri