Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Ankarada oturuyorum bugün Honda borayı aradım. Göçük olduğunu ve bagaj kapağında ayarsızlık olduğunu soyledim. Göçük için birşey yapamadıklarını haber beklediklerini söylediler. Bagaj için bakalım dediler. Ne zaman haber gelecek dedim fakat tarih vermediler

Fotoda tam belli olmuyor ama bendeki kapilarda da ayarsizliklar artiyor

50748b333fdb85d5531e59cf56a017fe.jpg

Bir kapi kartin zemininde iken, oteki kapi kivrim yerine denk geliyor.

Not: hem kosusturmacam cok, hem de arabayi yikamak icimden gelmiyor. O sebeple kirli :D

Arkadaşlar bugün bi arkadaşla görüştüm tanidigini yanımda aradı konuştu tüketici hakları ile avukat konuyu bahsetmiş oda avrat ihtarname göndermiş satıcı bayi honda Türkiye'de araç bedelini vereyim demiş arkadaşta yeni bi araç almış bilginize bende yarım bi avkata gideceğim aynı sıkıntı bendede var servis tutanağı kesin tutturun..
Gelişme olursa sizlerle paylaşacağım

HTC Desire 820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün bi arkadaşla görüştüm tanidigini yanımda aradı konuştu tüketici hakları ile avukat konuyu bahsetmiş oda avrat ihtarname göndermiş satıcı bayi honda Türkiye'de araç bedelini vereyim demiş arkadaşta yeni bi araç almış bilginize bende yarım bi avkata gideceğim aynı sıkıntı bendede var servis tutanağı kesin tutturun..
Gelişme olursa sizlerle paylaşacağım

HTC Desire 820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Nasil yani ? Honda kabul etmedigi kullanici hatasi dedigi problem yuzunden arkadasinizin tanidigina "paranizi iade edelim yada yeni arac verelim" mi dedi yoksa ben mi yanlis anladim anlatmak istediginizi. Bu konuyu daha detayli bir sekilde anlatirmisiniz ? Cunku forumda bu konuda cani yanmis bir cok insan var bir yol bulmalari icin yorumunuzu bekliyoruz.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Honda insanlari düşürdüğün hale bakkk!!!

Honda insanlari düşürdüğün hale bakkk!!!

IMG_1162.JPG Hondayı ne kadar sevsemde insanlara yapılan ayıpları kabul edemem siz ne düşünüyosunu arkadaşlar

Geri