Soğuk iken ilk çalışma sesi

geçmiş olsun, seyir halinde tehlikeli bir durum çıkarmadan arızayı farketmen iyi bir şey.
umarım fazla masraf çıkarmaz.

hakan ustaya güveniyoruz. tahmini 500 1000 arası birşey çıkar diye ümit ediyorum ama

Merhaba arkadaşlar klima motoru çalışınca ses değişiyor motorda klimayı kapatıp arabayı da kapatınca tısss diye metal soğuma sesi gibi bir ses geliyor bu normal mi sizce acaba?

Merhaba arkadaşlar klima motoru çalışınca ses değişiyor motorda klimayı kapatıp arabayı da kapatınca tısss diye metal soğuma sesi gibi bir ses geliyor bu normal mi sizce acaba?

Motoru stop edince tık tık diye bir metal sesinden bahsediyor iseniz bu ses Honda motorları için normal bir durum.

Benim önceki fd6 araçtada sabahları yoğun ses vardı Yalovada işten anlayan damla otoya götürdüm, kelebek boğazını temizledi sübabp ayarı yaptı ve yağı mobil 1 5\30 esp ile yeniledi motorun sesi tümden yok oldu dikkatli dinlemek gerekiyordu duymak için.

Motoru stop edince tık tık diye bir metal sesinden bahsediyor iseniz bu ses Honda motorları için normal bir durum.

motoru kapatınca tık değil sanki kızgın demir üstüne soğuk su dökermişin gibi tıss tıss gibi bir ses geliyor ama klima açık olduğunda klimayı devreye sokmazsam olmuyor öyle bir ses

motoru kapatınca tık değil sanki kızgın demir üstüne soğuk su dökermişin gibi tıss tıss gibi bir ses geliyor ama klima açık olduğunda klimayı devreye sokmazsam olmuyor öyle bir ses

Klima sisteminizden kaynaklanan bir ses gibi gözüküyor.

[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam esp beyin problemi var diyordunuz hallettinizmi problemi

[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam iyi halletmissiniz ins bidaha sıkıntı çıkarmaz.bide hangi hatadan dolayı bu sorun

Geri