Uzun farlara led ampul alırken nelere dikkat edilmeli

Aracınız
Merhaba arkadaşlar
Ben de Honda Civic Elegance fb7 2012 araç var sizin de bilmiş olduğunuz gibi uzun farlar fabrika çıkışı Xenon değil Halojen ampul ben de sonradan Xenon taktırmak yerine 9005 LED ampul takmak daha mantıklı

Uzun farları led ampul alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir Örneğin lümen mi ? watt degetimi ? Rengimi önemli.

Size göre hangi ampulü almak mantıklı Tabii bunu şimşek etkisi olan ampuller için konuşuyoruz

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wattın bir önemi yok tüketimden başka lümeni yüksek gösterenlerinde bence çoğu aldatmaca kendi aracıma ben resimdeki ürünü aldım fanı sessiz ve muadillerine göre çok iyi keza kullanım ömrününde oldukça iyi olduğundan bahsediliyor yapılan testlere göre fakat ben oldukça uyguna almıştım N11 den şimdi çok pahalanmış fiyatları ama yinede yurt dışı sitelere göre Türkiye satış fiyatları daha uygun.IMG_5686.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben kısalara bu ürünü almış olsamda uzunlar için hikari marka lumileds çipli ve alimünyum kasa ampul başı uzun etkide max 6000 lümen olan modeli almayı düşünüyorum. Sonuçta ana kasa odaklama ve ışık şiddeti açısından philips verileri geçerliIMG_5687.JPG

Ben kısalara bu ürünü almış olsamda uzunlar için hikari marka lumileds çipli ve alimünyum kasa ampul başı uzun etkide max 6000 lümen olan modeli almayı düşünüyorum. Sonuçta ana kasa odaklama ve ışık şiddeti açısından philips verileri geçerliEkli dosyayı görüntüle 5529

Uzunlar 9005 hikari yi nerden bulabiliriz

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Biz uzunlarda ve sislerde 6000 lm (iki ampul 12k lumen) kullanıyoruz Semih abide taktırdık 1 ay oldu performansından çok memnunuz orjinal ampulün en az iki katı aydınlatıyor İstanbul' daysanız gözüm kapalı öneririm

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hikariyi Amazon uluslararası sitede bulabilirsiniz bunun cree led olanında var onlar sanırım 69 dolar bu ürün 89 dolar bira takip edip bazen veya bazı günler fiyat kupon vb uygulama ile düşebiliyor. Türkiye’ye de kargo var

Başka marka alacaksanız da kesinlikle cob led kullanan ürünleri tercih etmeyin farları karartıp reflektörlerin işlevini bozuyormuş. Bu anlamda osram on Philips’in led chipleri veya olmadı cree led teknolojisine sahip chipleri öneriyorlar işten anlayan danıştıklarım.

Geri