Civic FD6 Yakıt Tüketimi

20 kurus zam nedir arkadas. Arabayada binemeyecegiz artik. Benzin zaten sirali sistem oldugu icin aliyoruz o da almamizla bitmesi bir oluyor. Hybrid motor sart artik.

Benzine motorine lpgye zammı yapıştır sonra da bindir hayvan gibi vergiyi hybrid e de ki gel vatandaş hybrid de (b)indirim var yakıt pahalı gel bunu al biraz da ordan vergi öde; malum az ödüyoruz vergiyi.Yazıklar olsun ya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araclar cok yakmiyor aslinda yakit pahali. Benzini birakin lpg fiyati bile olmasi gerekenden cok yuksek. Ben artik hesaplama yapmayacagim. [:-]

Benim araba artik 40 kurus yakiyor :) ;)
Hocam sen motor kapağını bir daha aç. hesabı düşürecek bir yol bulursun :) :)
[MENTION=2278]ENSAR[/MENTION] Rahatsız ettiyse mesajı şikayet et. Moderasyon silsin.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] Yeni zamla isin esprisi. Motor kapagini sokmeye gerek yok :) bittim tükendim daha aklima birsey gelmiyor. Koltuklari sokup tabureyle kullanicam artik. Agirliklari sokucem hondanin fazladan koyduklarini cikarayim :D :D

Son düzenleme:
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] Yeni zamla isin esprisi. Motor kapagini sokmeye gerek yok :) bittim tükendim daha aklima birsey gelmiyor. Koltuklari sokup tabureyle kullanicam artik. Agirliklari sokucem hondanin fazladan koyduklarini cikarayim :D :D
En güzeli motoru sökmek :) Fred Çakmaktaş'a saygılarımızla :) :)

2000 devirde kullanmaktan acayip oluyoruz. normalde yazın lpg fiyati düşer malesef bizde yükseliyor. lpg 2 liranın altına düşecek derken 2.50 oldu.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

klimayi açmamak,stepneyi eve bırakmak, 2000 devri geçmemek, ani hızlanmamak , başka kural kaldımı arabanın yakması için.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri