Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

Bende uygulamayı düşünüyorum. Aklıma takılan halka şeklinde kancanın takıldığı yere tamir bantı uygulasanız daha iyi olmazmıydı hem sesi hemde sürtünmeden kaynaklanan hasarı önlerdi. Bende AliExpress den almayı düşünüyorum yayı hepsi aynı kalitede midir yada bildiğiniz varsa link atabilirmisiniz

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bende uygulamayı düşünüyorum. Aklıma takılan halka şeklinde kancanın takıldığı yere tamir bantı uygulasanız daha iyi olmazmıydı hem sesi hemde sürtünmeden kaynaklanan hasarı önlerdi. Bende AliExpress den almayı düşünüyorum yayı hepsi aynı kalitede midir yada bildiğiniz varsa link atabilirmisiniz

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yay istersen aldığım fiyata verebilirim özel mesaj atarsan

elimde 2 adet mevcut isteyen olursa aldığım fiyata aliexpresten verebilirim

IMG_0171.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar FC5 kasa otomatik bagaj açma uygulamasının üzerinden 9 ay gibi bir zaman geçti ve yaylarda bozulma ses yapma açmama durumu oluşmadı.
Bu arada 500 aracıda geçmiş bulunuyorum.
Sistemime isim verdim ve patent aldım
#hobays
Destek olan siz değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ürününüzün patent numarası nedir acaba, merak ettim? Bir de patent ulusal mı, uluslararası mı?

CBC

0
Bagaj Açma yayı aldım. Ankaradan arkadaşlar.Çok güzel bir uygulama.Aracımda büyük boy spoiler olmasına rağmen tek yay yetti.Yukarıda gösterilenden değil.

Aracınız
Civic FC5 2018
Nereden kimden aldiniz bende eskisehirden bakıyorum aliexpress le ugrasmayayim diye

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben bu arkadaştan aldım. Gayet de memnunum. Tek yay için fiyat 60TL + 4TL kargo. Montajı da çok basit. Alalı 10 gün oldu herhangi bir sıkıntı yok. Parçayı da tam sacın kaynak yerine oturtursanız (o kısmın mukavemeti daha fazla) eğilme riski kalmıyor.

Untitled-2.jpg

zero

0
Ben bu yay konusundan muzdarip oldum..
Bu son bahsedilen tip yay taktım. Elbette çok hoşuma gitti. Bunu arabaya fabrika koymalıydı! Neyse.. Su aldı :( Hem de çok miktarda.
İnternette çok güzel uygulamalar var, bir daha yaparsam öyle bir uygulama yaparım. Ticaretiyle uğraşan arkadaşlar kusuruma bakmasın, ve bir savunma yapmasın lütfen. Ben kimseye bir şey demiyorum, sadece yaşadığımı anlatıyorum. Sacı büküyor maalesef..

Ben bu yay konusundan muzdarip oldum..
Bu son bahsedilen tip yay taktım. Elbette çok hoşuma gitti. Bunu arabaya fabrika koymalıydı! Neyse.. Su aldı :( Hem de çok miktarda.
İnternette çok güzel uygulamalar var, bir daha yaparsam öyle bir uygulama yaparım. Ticaretiyle uğraşan arkadaşlar kusuruma bakmasın, ve bir savunma yapmasın lütfen. Ben kimseye bir şey demiyorum, sadece yaşadığımı anlatıyorum. Sacı büküyor maalesef..

Uygulamayı satın aldığınız kişiye ulaşıp bilgi verdiniz mi?
Burası CFTR burdan doğruyu bulmaya çalışarak arkadaşlara yardımcı olmalıyız.
Sizin araç modeliniz nedir?
Bu işi yapıyorum kusura bakmıyorum ama savunmadan ziyade arkadaşları doğru bilgilendirmek gerekir. Gerekirse savunma da yapılabilir.

zero

0
Sizin sattığınız versiyonu ya da başkası değil konu.. Elinize emeğinize sağlık, hatta ilk çalıştığında çok beğenmiştim, ama o sistem sacı büktü. Satın alırken (forum sağ olsun) haberim vardı o ihtimalden. Sızdırma şikayeti olmayan birkaç kişi görünce sipariş ettim. Şansına.. dedim yani :) Tutmadı.. Yoksa çok istediğim bir özellik. Orada sacın büküldüğü yere, ince bir kaportacı müdahalesi ile yapılabilir. Bükülen yeri biraz güçlendireceksin tamam. Yani bu sistem yapılabilir ama servise kabul ettirebilmem lazım. Malum.. garanti kapsamı!..
Neyse, dediğim dediğim gibi. Benim size ya da başkasına bir şey demiyorum. Konuyu görünce "doğru bilgilendirme" yaptım. Bildiğim kadarıyla tabi..

Son düzenleme:
Geri