01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: 01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

Arkadaşlar konuyu polemik konusuna çevirmeyelim, başlıkta da yazdığı gibi 01 kasım İstanbul mini buluşma konusu hakkında konuşalım.
Konuyla ilgili forum yönetimi karar alarak yayımlayacaktır, saygılar.

Bakın mesela biz bu kadarlık süre içerisinde yola bile çıkmıştık ama forumdan yazarak bekleyerek ederek öyle olmuyor işte...
Anlatmak istediğimde tam olarak bu şimdi telefonunuz olmuş olsaydı ben sizi 20 kere arar 10 kere yola çıkar sanırım 4-5 kerede buluşma noktasına gelirdim geçmesini düşündüğüm o zaman dilimi içerisinde bunun sebebide çok doğal çünkü kimse forum sitesine çok aşırı önemliymiş gibi (telefon gibi) elinden düşürmemezlik yapmıyo çünkü öylesine anlık şeylerin yaşanma ihtimali yüzde bir yada binde bir. Benim teklifim gerçekten geçerliydi siz görüp aklınıza yatarsa yazın bir görüşüp sohbet edelim ;) ama şöyle bir durum var siz bana geri dönüş yapana kadar ben başka bir iş bulmazsam kendime eğer bulursam yapacak birşeyde kalmaz çünkü anlık iletişimi ön planda tutarım prensip olarak

Polemik yok hocam mini buluşma talebim var hadi anlık gelecek bir çılgın yok mu :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Yönetim kararına açıklayana kadar konu kilitlenmiştir, saygılar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar konu çok fazla polemiğe gitmemesi, ayrıca yönetim olarak karar alacak vaktimiz olması için kilitlenmişti.

Yönetim olarak kararımız şu şekildedir;

Bundan sonra yapılacak her buluşma için konu açılacaktır.
İzmir İstanbul ve Ankara için anlık buluşma istekleri için kullanılabilecek sabit başlıklar oluşturulacaktır.

Yanlış anlaşılmalara mahal verdiysek özür dileriz, saygılar.

CivicTR Yönetimi.

Oncelikle belirteyim, kimseye gonul koymak, ya da kizmak laf carpmak gibi bir amacim yok. Forumlarda Polemik yapacak yasi da, tecrubeyi de coktan gectik. Sikintimi terbiye sinirlari icinde paylastim, katilan / katilmayan forumdaslar oldu, saygi duyarim, burada tabii ki herkesin fikri farkli olmali ki birseyler ciksin. Derdim, bagciyi dovmek olsaydi bu konulari hic konusmazdim bile, demekki uzum yemek istiyorum ki yaziyorum. OM lerde de belirttim, genelde isim gerergi sehir disina cok cikiyorum, ama tesaduf bu ki hem 25 ekimda, hem de 1 kasimda oldukca musaittim. Tekrara girecek ama demek istedigim su ki, spontane bile olsa foruma bir cumle bile yazilsa belki +1 kisi gelecekti. Ha kimse gelmese bile yine ayni ekip toplanacakti. Onun icin sanirim eray bey onur bey biraz kizmis bana, ama demek istedigim buydu. Kimsenin kotu niyetininin olmadigini biliyorum. Eray beyin sirf bir kizginlikla "bir daha organize yapmam" dedigine inanamak istiyorum. Cunku benim derdim, tekrar ediyorum bagciyi dovmek degil. Elestiriliere de acik olmak gerek.

Kendi adima Gelebilirsem,ve davet edilirsem gelirim, musait olmaz isem gelemem, bu kadar basit durum. Ayrica belirtmekde fayda goruyorum, onceki araci linea idi, linea org sitesinde yapilan onemli toplantilara hep istirak ettim, hatta istanbul uyesi olarak izmir bulusmasina kadar gittim, keza oncesinde renault forumunda ankaraya gittim...vs. Ne ben onur beyi tanirim ne de o beni, ama gecmiste boyle buluslamalara sehir disindan kalkip gitmisligim dahi oldu. Ancak katilamadigim da cok oldu.

Avansis ve adigeokan nickli forumdaslar ile om uzerinden konustuk, hatta sagolsun ismail bey telefon da etti. Konu benim acimdan cozulmustur. Yonetime ve destek / yardimci olan tum forumdaslara tesekkurler.

Eray ve onur beylere de umarim kendimi ifade edebilmisimdir.

Tesekkurler

çok güzel olay tatlıya bağlanmıştır. Herkez bir ders çıkarmıştır. Yanlış anlaşılmalar olabilir.
Ama bunların buradaki seviyeli ve samimi ortamı bozmasin a hebberaber izin vermeyeceğiz.
Unutmayalimki
Sevinçler, mutluluk lar ve bilgi paylasildikca artar. Hüzün ve dertler payladildikca azalır.
Saygı ve sevgiler

Trust

0
Aracınız

Diyolok ile bu hayatta çözülemeyecek Hiç bir şey yoktur..hepimiz özellikle bu forumdaki herkez kaliteli ve kendini bilen insanlardan oluşmakta.forumun gidişatını bozmaya musayit durumlar engellenerek seviyeyi hep korumak tan yanayım.

Yaşım itibariyle hepinizden genelde küçük olduğumu düşünmekle birlikte amacım polemik yaratmak değil kızgınlığımı falan da dile getirmek değildi zaten kızacak bir şey yoktu ki hocam ortada ben gerçekten eğer tamam deseydiniz ciddi ciddi buluşmayı düşünüyordum zaten neyse konular tatlıya bağlandıysa sıkıntı yok demektir o zaman

eray

0

[quote author=NoFeaR link=topic=907.msg17691#msg17691 date=1414947580]
Arkadaşlar konu çok fazla polemiğe gitmemesi, ayrıca yönetim olarak karar alacak vaktimiz olması için kilitlenmişti.

Yönetim olarak kararımız şu şekildedir;

Bundan sonra yapılacak her buluşma için konu açılacaktır.
İzmir İstanbul ve Ankara için anlık buluşma istekleri için kullanılabilecek sabit başlıklar oluşturulacaktır.
[/quote]
mükemmel karar bravo.. :clap:

[quote author=avansis link=topic=907.msg17699#msg17699 date=1414951370]
Diyolok ile bu hayatta çözülemeyecek Hiç bir şey yoktur.
[/quote]
diyolok değil diyalog.... .muha. .muha. .muha. .muha.
güzel bir ledleme ile bu trafikte çözülmeyecek hiç bir sorun da yoktur. :D :D

[quote author=adigeokan link=topic=907.msg17698#msg17698 date=1414950809]
çok güzel olay tatlıya bağlanmıştır.

[/quote]
hemşerim benim sevgi dolu hemşerim benim :+1: inan zaten bu olayın acı bir tarafı yoktu :eek:k:

[quote author=nonickname link=topic=907.msg17697#msg17697 date=1414950349]
Oncelikle belirteyim, kimseye gonul koymak, ya da kizmak laf carpmak gibi bir amacim yok. Forumlarda Polemik yapacak yasi da, tecrubeyi de coktan gectik. .....ama tesaduf bu ki hem 25 ekimda, hem de 1 kasimda oldukca musaittim. .......Onun icin sanirim eray bey onur bey biraz kizmis bana, ..... Kimsenin kotu niyetininin olmadigini biliyorum. Eray beyin sirf bir kizginlikla "bir daha organize yapmam" dedigine inanamak istiyorum. Cunku benim derdim, tekrar ediyorum bagciyi dovmek degil. Elestiriliere de acik olmak gerek.......
Avansis ve adigeokan nickli forumdaslar ile om uzerinden konustuk, hatta sagolsun ismail bey telefon da etti. Konu benim acimdan cozulmustur. Yonetime ve destek / yardimci olan tum forumdaslara tesekkurler.

Eray ve onur beylere de umarim kendimi ifade edebilmisimdir.

Tesekkurler
[/quote]
whats up grubunda gördüm :eek:k: sizi hoş geldiniz dedim... :) kendinizi gayet iyi ifade etmişiniz. :clap: "bir daha organizasyon yapmam" demekteki amacım artık yoruldum top gençlerde olsun siz çağırın ben geleyim demekti yanlış anlaşılmışım.. :) 25 ekim ve 1 kasım daki mini buluşmaları da ben organize etmedim ama katıldım :gut: size kızmadık :) dediğiniz gibi niyetimiz de kötü değil bunları da bu saçma konu devam etsin diye değil bu konunun standartlar içinde yürüdüğünü her şeyin normal olduğunu benim açımdan sıkıntı olmadığını belirtmek için yazıyorum. :gut: :gut: :clap: sonuç olarak herkes gibi sizin de benim gibi ortak bir sevgimiz var cıvıc sevgisi :gut: zaten aramızda polemik olamaz.. .muha. .muha.
Saygı ve sevgiler

Geri