Civic FC5 1 Aylık aracım satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
299.000 e veya benzeri fiyata satılırsa alıcıyı tanımak isterim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam zaten tatmin olan ya da beğenen birisi alacak öyle değil mi ?
Fiyat konusunda diğer arkadaşlarda söyledi ortalamanın üzerinde olduğunu , bayiden aldığım fiyata istinaden böyle bir fiyat koydum , ama dediğim gibi muhtemelen revizeye gideceğim birçok arkadaş bu konuda haklı.
Aksesuar konusundaysa ben alırken bu aksesuara ücret ödüyorsam satarken neden üzerine eklemeyim ki.
Yapılan aksesuarlar ise aslında Honda’nın aslında yapması gereken ama bizim fazla para vererek yaptırdığımız aksesuarlar .
Kaput amörtisörü , arka klima ünitesi ,bagaj amörtisörü , ses izolasyonu gibi gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam şimdi dediğinize bende katılıyorum sonuçta sizin aksesuarınızı beğenmeyen başka araçlara bakabilir tek honda civic sizde değil o kadar para verip aksesuar taktırıyoruz fiyata yansımaması doğru gelmedi bana birde şeyi sorucaktım size aracı direk 275 bine mi aldınız yoksa 275 ve 30 bin tl aksesuar parasıyla 305 bine mi aldınız?

35 ARS 909

Aracınız
Benim anladığı. 305e alınmamış araç.

Satma fikri oluştuğunda bayiden sıfır araç fiyatı öğrenilmiş (275000 lira) üzerine araç izerindeki 30000 liralık aksesuar eklenmiş.

Bence bu araç 260-265 + aksesuar olarak alınmıştır.

Aksesuar hakkında kendi dşüşünce mi yazayım bende.

Bayi bu ürünler için 30000 lira istedi diye bu ürünler bu fiyatı etmez. Bayilerin fahiş fiyatlarını hepimiz biliyoruz. Bu aksesuarları tek tek dışarda yapsanız benim fikrim 15000i geçmez.

Ayrıca aksesuarın garantiside olmaz.

Sonuçta araç 2. el. Sıfırı varken neden aynı paraya 2. el alayım ki diye düşünülebilir. 300000 lirayı riske etmeye gerek var mı? Sizin aracınız için söylemiyorum ama belkide 2. wl aracın bir kusuru var ve düşük kmde satışa konuldu. Ben böyle düşünürüm.

Tekrar hayırlı satışlar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
İki hafta önce hatasız makyajlı Eco elegance aracımı 227.500 e sattım. Ne var ki ilanlara bakınca 240-250 bin bandında bir sürü araç vardı ve maalesef yazıldığı gibi olmuyor. Serbest piyasa dediğimiz tam da burda devreye girer ve mesele arz talep meselesi haline geliyor. Ben de istesem 250den inmezdim ve satamazdım da. Satıp exetuve aldım ve bence exetuve ile elegance arasında bayağı bayağı fark var. Hiç de söylenenler gibi değil, anahtarsız çalıştırma bile bütün aksesuarlardan daha güzel bir özellik. Tamamen şahsi fikrimdir ve geçen yıl inşallah bir daha geri gelmez diye de bir dua etmek istiyorum. İlandaki opeli aradım adam galerici dedim sıfırı bayide 195 bin siz neden 219 bin yazmışsınız. Bayide araç yok dedi ve dedim ki 1000 TL kar ver 196 bine sana teslim edeyim. Zor da kalınca da sana ne kardeşim istediğim fiyatı yazarım dedi. Dedim ki sana 191 bir bin TL teklif ediyorum ve burdayım yaklaşık 1 ay sonra aradı gel al 191e diye ama araba almıştım. Adamı da bir güzel fircaladim ve dedim Allah size fırsat vermesin inşallah bir daha.

Arkadaşlar yukarıda da yazdım fiyat konusunu , alıcı satıcı değilim , ticaret yapmıyorum , fiyatlandırma yaparken ise düşündüğüm mantığıda izah ettim , fikrinizi izah edebilirsiniz .
Fiyat konusuda tartışmaya açık ,yüksek gelen olabilir , normal diyen olabilir. Bu konuda eleştiri değil de fikir verirseniz çok sevinirim.

Ben aksesuar yaptırırken bayi burdan yaptırdığı aksesuarlarında garanti dahilinde olduğu bilgisini verdi , yukardaki arkadaşın dediği gibi dışarda yaptırsan 15.000 ine yaptırırsın fakat ben dışarda araca arka klima ünitesi taktırmam bayi haricinde , bahsetmek istediğim olay bu .
Zaten bu fiyata aynı aksesuarlı sıfır bulursanız benimde tercihim sıfırdan yana olacaktır.
Kusur konusunda şöyle diyebilirim , kendini ispatlamış expertiz firmaları mevcut boşuna yaptırmıyoruz.
Son olarak sıfır aldığım araca dahi expertiz yaptırdım , ben bayiyede güvenmiyorum :)

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşların dediği sanırım şu, bu fiyata satmanıza çok doğal kimse karışamaz,
lakin honda kullanılarının olduğu foruma bu fiyat yazarsanız herkes altına yorum yazar,
bence ilk mesajın altına burdaki arkdaşlara fiyatım şu olur diye ekleme yapsanız hem aracınız yabancıya gitmez hemde burdaki alan arkadaş tanıdıktan alır.

Bu fiyata burda başlık açmanız anlamsız olmuş. Arabanın sıfır fiyatını en iyi bu forumdakiler biliyor nedenide honda en son sıfır honda alan kullanıcıları burada.

Hocam tüm arkadaşlara değerli yorumları için teşekkür ederim yanlış anlaşılmasın .
Zaten herkesin fikrini söylemesi beni mutlu eder ,
İlla fiyatım bu , bundan satacağım demiyorum ki , yapıcı yol gösterici öneriler rica ediyorum.
“Bu fiyattan satarsan alıcıyı tanımak istiyorum “ şeklinde değil
Zaten ilk mesajda yardımcı olacağımı yazdım

Honda Civic 1.6 A/T Eco Elegance;

ÖTV KDV MTV dahil anahtar teslim fiyatı 230.000 TL dir.

+ 15.000 de aksesuar faturası kestiler.

Şu an Çamkıran böyle bir paket yapıyormu bilgim yok ama olsa olsa

+ 25 - 30.000 ft keser.

Aracınız
Civic FC5 2019
Honda Civic 1.6 A/T Eco Elegance;

ÖTV KDV MTV dahil anahtar teslim fiyatı 230.000 TL dir.

+ 15.000 de aksesuar faturası kestiler.

Şu an Çamkıran böyle bir paket yapıyormu bilgim yok ama olsa olsa

+ 25 - 30.000 ft keser.
Sanırım bayiler yine araba yok yalanıyla milleti telaslandirmaya başladılar. Honda nitkonun garajında 40 civarı araç vardı ama sanırım sorunca kalmadı gibi bir muhabbet yapıyorlar. Dün kamer hondadan bir video yayınladılar şu an elimizde mevcut Civic yok gibi ibareler düştü ve diğer bayilerde de yok diye not düştü. Yine piyasa kim neye tutturursaya dönmeye başladı bu da hiç hoş değil:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri