1000 km bakımına giderken kaza

nicea

0
Aracınız
Arkadaşlar buğün öğlen saatlerinde 1000 km bakımına giderken kırmızı Işık'ta Tır arkadan vurdu bagaj gitti arka cam kırıldı hasar büyük polis tutanak tuttu %100 Tır kusurlu aracı Honda inallar a bıraktım sormak istediğim baZı şeyler var yardımcı olursunuz sevinirim
1-aracı vergi indirimi ile aldım o yüzden araç perte çıkmaz 40 bin tl gibi masraf sicile işler dediler bu doğru mu?
2-değer kaybı için ne yapmam lazım ?
3-ağır Hazarlı araç için değer kaybı nasıl hesaplanıyor ?
4- araç tahmini ne Zaman yapılır ? Sorduğumda parçaların kontrolü yapılsın sonra belli olur dediler

Arkadaşlar buğün öğlen saatlerinde 1000 km bakımına giderken kırmızı Işık'ta Tır arkadan vurdu bagaj gitti arka cam kırıldı hasar büyük polis tutanak tuttu %100 Tır kusurlu aracı Honda inallar a bıraktım sormak istediğim baZı şeyler var yardımcı olursunuz sevinirim
1-aracı vergi indirimi ile aldım o yüzden araç perte çıkmaz 40 bin tl gibi masraf sicile işler dediler bu doğru mu?
4- araç tahmini ne Zaman yapılır ? Sorduğumda parçaların kontrolü yapılsın sonra belli olur dediler
neredeyse sıfır aracın başına gelenlere bak, üzüldüm cidden arkadaşım.. bende vergi indiriminden aldım aracı, bir ara araştırmıştım. kasko araç pert yazısı verirse ozaman araç sana ne kadara malolduysa onu ödüyorlar, yani liste fiyatını vermiyorlar. diğer maddeleri bilen arkadaşlar yardımcı olur birazdan. bende tamponum sürttü diye üzülüyorum..

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fenci

0
Çok geçmiş olsun. Değer kaybı için bence bir avukat bulun. Çünkü sigorta şirketleri genelde ödemeyi kabul etmiyor ve işi mahkeme çözüyor.

zero

0
TIR diyorsunuz! çok çok geçmiş olsun. cana gelememiş şükür..
kaskosu yok muydu aracın? trafik sigortası mı karşılayacak nasıl oluyormuş bu iş?
merak ettim doğrusu..
umarım birileri zararı, değer kaybını karşılar. çünkü hasar tahminime göre sağlam bir hasar..

emin54

0
Benimde başıma geldi. Arka tampon bagaj kapağı sağ stop sensörler tampon Demir’i değişti. Arka panel tamir edildi. 8.700 tl hasar kaydı. Bende ötv indirimli almıştım. Geçmiş olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nicea

0
Aracınız
Arkadaşlar araç serviste polis kaza raporunu getirdi salı günü ekspertiz gelecekmiş herşey ondan sonra belli olacak 2-3 parça ithal gibi duruyor o parçaların değişip değişmeyeceği belli olmadı eğer değişmezse 15 günde araç hazır olacak diğer türlü 1 ayı bulur dedi servis yetkilisi şuan beklemedeyim değer kaybı için araç trafiğe çıktıktan fatura hazır olduktan sonra belli olacakmış onun içinde şuan bekliyorum sigortanın fiyatını beğenmezsem dava yoluna gidecem

nicea

0
Aracınız
Aracı perte çıkartıp verdiğim parayı geri alabilir miyim diye sordum aldığın fiyattan 5-10 eksiğini alırsın ama yeni sıfır araç alamazsın dediler vergi dairesi 5 yıl içinde başka araç vermez dediler aracın yürüyen kısmında motorunda sıkıntı Yok zaten servise kendim gittim aracın parasını almak yerine iyi bir değer düşüklüğü parası almak için uğraşacağım

Geri