2013 çıkışlı Otm. Elg. Eco BRCli (Boya takıntılılar arayabilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma geldi aslında gel demek :)
Bir önceki ilan verdiğimde araziyle, büyükbaşla takasa girermisin diyen bile oldu.:D

Ben ilan verirken özellikle belirtiyorum. Takas yok, pazarlik yok, galerici aramasin diye....

Ama ülkemizde iki ayaklı sığır çok. Arayıp pazarlık yapmaya çalışan, ilanda yazanları bir daha soran...

Offf işiniz zor, kolay gelsin

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2013 çıkışlı Otm. Elg. Eco BRCli (Boya takıntılılar arayabilir)

:) sorma. demin de geldi 55binci. Mersinde passat cc satıyormuş 100 bin ₺. Ben yazınca kaldırdı ilanı...ImageUploadedByTapatalk1436629922.941355.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesaj olayı can sikmaktan öteye geçmez.alacak adam arar.bence kapatın gitsin.

Ben 3 arabamida malum siteden sattim hicbir mesaja cevap atmadim

Bazen eğlenceli oluyor :D

Gerçek alıcı mesaj ile uğraşmaz kanaatindeyim. Almak isteyen telefon eder, araca bakmaya gelir. Abuk sabuk olmayan bir indirim talep eder

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.a ben bu araci alirdim arkadasim ama para agustoa tamamlaniyor agustos sonuna kadar tutamazmisin hakkat alirdim ya. ;(

Yarın dükkana bakacak birisi hayırlısıyla verebilirsem arabayı biraz daha tutabilirim.

Geçen sene Ağustosta 2.el almıştım bende civic'i ucuz sayılabilecek fiyata. Demin bir hesap yaptım kur farkından korkunç şekilde içerdeyim,ağustosa kadar zor dayanmam

Yarın dükkana bakacak birisi hayırlısıyla verebilirsem arabayı biraz daha tutabilirim.

Geçen sene Ağustosta 2.el almıştım bende civic'i ucuz sayılabilecek fiyata. Demin bir hesap yaptım kur farkından korkunç şekilde içerdeyim,ağustosa kadar zor dayanmam

Senin aracı işyerinden bir arkadasa gösterdim. Aracını çok beğendi izinden sonra fb7 alacak, alacak ama sen o zamana kadar satmış olursun hayırlısı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri